Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal całkowicie wypleniona? Żeby to zrozumieć, przypomnijmy sobie najbardziej cenione cechy w kobietach i przyjrzyjmy się, co się z nimi obecnie stało:

- rodzenie i wychowywanie dzieci - odpada, dzietność 1.3, a młode p0lki brzydzą się rodzicielstwem. Na dzień dobry możemy skreślić największą dotychczasową zaletę kobiet XD
- tworzenie ogniska domowego - odpada. Kobieta + sprzątanie / gotowanie = seksizm
- szanowanie się bardziej niż mężczyzna - odpada. Wszystkie badania i statystyki wskazują jasno, że #redpill to już przeszłość. Dziś seksualnie kobiety są "wyzwolone", a przez swoje naturalnie wyższe SMV osiągają przebiegi Passata TDI z czadami będąc idealnym materiałem na żonę. Dla kolegi. Którego bardzo nie lubisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- empatia, naturalność, uśmiech - odpada. Proszę po prostu zrobić przegląd profilówek Julek na facebooku xD

Tak się kończy chęć naprawienia tego co ewolucja rzekomo zepsuła przez 50 lat forsowania chorego prawa i przywilejów na każdym kroku. Chłop jest nadal chłopem. Od 18 roku życia wielu chłopów już dyma ostro na budowie 12h. 80% mirków na politechnikach to chłopy. Chłopy nadal dymają na siłownię i chcą być po prostu męscy. Bowiem to nie chłopom się w głowach poprzewracało - to babom się w głowach poprzewracało od chęci bycia chłopem, którym być po prostu nie potrafi. To dlatego trzeba nas na każdym kroku odzierać z naszej naturalnej siły i zalet. Chłopa trzeba wdeptać w ziemię żeby baba była mu równa w chłopskiej domenie. Kobiety miały swoje zalety, ale dzisiaj to już NIEAKTUALNE.

#p0lka #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #blackpill #redpill #zwiazki #takaprawda #przegryw
Pobierz swietyspokoj - Zauważyliście, że wskutek równouprawnienia kobiecość została niemal ca...
źródło: comment_1657335390MtZQUN1olwKxuhrC30I9Lu.jpg
  • 80
@swiety_spokoj:

Ale pierdy XDDD, widać, że nie wiesz o czym piszesz i masz pseudo prawacko wyidealizowany obraz kobiety, a już najbardziej przy tym punkcie o tworzeniu ogniska domowego, w sensie, że tylko kobieta zajmuje się domem. Gościu, w dzisiejszych czasach to jest najgorsze w co możesz się #!$%@? i takie coś bardzo często zmienia się w piekło dla faceta po kilku latach.

Nie wiem kto wam nawciskal tych tego typu rzeczy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zbyszek93:

No i dobrze. Sam mam takie cechy charakteru (czyt. kompletnie niemęskie), że wolę kobiety, które są silne, twarde, bardziej dominujące, zaradniejsze, itd. Ktoś w końcu w tym moim przyszłym, hipotetycznym związku musi przysłowiowo "nosić spodnie", a tym kimś wcale nie chcę być ja.


Problem w tym, że żadna „męska” kobieta nie chce „niemęskiego” faceta, dlatego twój związek jest tylko hipotetyczny.
@swiety_spokoj: wiesz chyba, że to działa w obie strony. Skoro szukasz takiego tradycjonalnego modelu kobiety i rodziny, że niby strażniczka domowego ogniska, to sam musisz być tym mężczyzną, który zapewni jej i waszym dzieciom godny byt. Ona przecież nie będzie pracować. Ciekaw jestem czy typowy wykopek byłby gotów tyrać na kobietę, kiedy ona całe dnie siedzi tylko w domu, jej ufać i nie narzekać na jej próżniactwo. Wszak to jakbyś godził
kobiety mogą robić co chcą, najgorzej


@Pres: faceta w czasie wojny zamkna w kraju i niech umiera za kraj albo w czasie pokoju niech przechodzi rok obowiazkowej sluzby wojskowej a kobietka? no kobietka to do hiszpanii albo innych wloch zeby tancowac na tiktoku i glosic jak to cierpi z uwagi na patriarchat xddd

oczywiscie od kobiety nie mozna wymagac absolutnie niczego, a juz szczegolnie zeby rodzila dzieci. Wymagania sa tylko wobec
@swiety_spokoj: Bardzo trafne spostrzeżenia.. aczkolwiek od innej strony, ogólnie kobity poszły w pragmatyzm, rozwój kariery, niezależność. Gdzie takie coś jak emocja i uczucia zanikły czy są jakoś wyśmiewane śmieszne czy traktowane jako niedojrzałe. Znam sporo które mówią że kiedyś były uczuciowe że związki były ważne itd.. ale im się zmieniło, z racji na doświadczenia.
Rodzicielstwo to akurat ma sens, bo czasy są złe na robienie dzieci i mija się to z
@swiety_spokoj: no dobra, a teraz wytłumacz, dlaczego stara definicja "kobiecości" ma kogoś teraz obchodzić i mamy za tym tęsknić?

Dlaczego kobiety nie mają robić tego co chcą tylko płodzić dzieci? xD
Dlaczego to kobieta ma akurat sprzątać i gotować? To źle jak jest odwrotnie?
Dlaczego kobieta ma być jakimś podczłowiekiem, któremu nie wolno tak samo traktować seksu jak mężczyznom?
To jest niesamowite jak spaczone masz myślenie. Ten trzeci punkt to już
Jak dla mnie zwyczajnie źle wybierasz lub trafiasz na tego pokroju kobiety.


@damian-powazka98: żeby zdementować to twierdzenie podam Ci dwie proste statystyki i kilka faktów (Ref1.):
- 80% inżynierów - mężczyźni
- 80% gównostudiów i gównorobót - kobiety
- państwo płaci obecnie alimenty w postaci 500+, mężczyzna coraz mniej potrzebny
- kobiety nie są w stanie sfinansować swoich własnych emerytur i mężczyznom trzeba zabrać 1/3 pieniędzy z środków emerytalnych