Wpis z mikrobloga

Z roku na rok zmienia się podejście młodych ludzi do pracy.
W 2022 roku na pytanie „Czy warto być pracowitym?” 60% ankietowanych odpowiedziało, że nie, natomiast w 1972 roku 84% odpowiedziało twierdząco.
Młodzi ludzie waszym zdaniem są gorszymi pracownikami niż starsi?

#pracbaza #praca #korposwiat #januszex #fachpraca
FACHPRACA-pl - Z roku na rok zmienia się podejście młodych ludzi do pracy.
W 2022 rok...

źródło: comment_1657292746aI9UbkoBf9G5T0B5ZjzWKk.jpg

Pobierz
  • 65
@FACHPRACA-pl: Moja teściowa jest z tych "pracowitych" - od 30 lat w jednym zakładzie pracy - NFZ. 30 lat zapierdzielu w pracy, zapierdzielu w domu (wychowała samotnie dwoje dzieci). Zero awansu. Podwyżki tylko inflacyjne. Dobrze że mieszkanie miała bez kredytu, bo w innym wypadku by zwyczajnie nie dała rady finansowo.
Jak jej wspomniałam że zmieniam pracę na dużo lepiej płatną, to zaczęła jęczeć że to nie fair wobec pracodawcy i liczy
Młodzi ludzie waszym zdaniem są gorszymi pracownikami niż starsi?


@FACHPRACA-pl: Patrząc na podatki i inne obciążenia oraz benefity dla leniuchów zaczynam się zastanawiać czy w tym kraju warto pracować. I to naprawdę nie ma nic wspólnego z tym jakim jestem pracownikiem i jak bardzo jestem pracowity.

PS. Wyniki ankiety z 1972 to ściema
@FACHPRACA-pl: Przeraża to, że 84% na tak plynnie przeszło w maks 40% (uwzględniając że mogła być 3 odp pod tytułem: nie mam zdania)

I tak znowu przechodzimy z ekstremum do ekstremum, z kultu #!$%@? głową mur burzących styranych ludzi, którzy muszą pracować ciężko żeby coś mieć w '72 roku, do kultu cwaniactwa i kozaczków w których jeden manager przypada na pół pracownika, każdy jest team leaderem i że życie wygrywasz mając