Poleci ktoś jakąś tańszą alternatywę dla raspberry pi z portem nvme. Ewentualnie z możliwością łatwego podłączenia.
Nie zależy mi na wydajności, ma zużywać mało prądu, ogarniać dysk nvme i kosztować maksymalnie 200zł.
Ktoś? Coś?
#raspberrypi #elektronika #homelab
Nie zależy mi na wydajności, ma zużywać mało prądu, ogarniać dysk nvme i kosztować maksymalnie 200zł.
Ktoś? Coś?
#raspberrypi #elektronika #homelab

















Przejrzalem sobie ministrow naszego rzadu zeby zobaczyc kto w tym kartonowym panstwie ma w ogole