Wpis z mikrobloga

Masakra! Jestem mega z siebie dumny! <3
3 dzień zaliczony! ()
Nie jeździłem chyba z ponad rok czasu rowerem,bo mi tak depresja siadła na głowę i nie wychodziłem nawet z łóżka i nie funkcjonowałem w ogóle i nadal mam nawroty :(((
Dzisiaj jestem już w trakcie leczenia po pierwszej wizycie u psychiatry i jest nadzieja,że z tego wyjdę a zbierałem się dobre kilka lat żeby pojsc po pomoc
Uwielbiam tę niesamowitą ilość zapachów po drodze
Te piękne widoki rozciągających się pół i złote lany zboża falujące na wietrze i promyki zachodzącego słońca padające na drogę i twarz
Jak wsiadam na rower to od razu zapominam o wszystkich okropnych i bolesnych rzeczach,których doświadczam na codzień i z czym się muszę mierzyć od wielu lat
Te dziwne strefy ciepła i zimna gdy jedziesz rowerem
Czuje się po prostu taki wyzwolony i wolny
Po prostu czuje się jak ryba w wodzie i kocham to i mógłbym jechać i jechać cały czas przed siebie
Cudownie jest wrócić na szosę i gnać przed siebie…
Szkoda tylko,ze przez te 3 dni już zauważyłem,że huba będę musiał wybierać tylko trasy do dużych miast,bo wkoło stan i ilość ścieżek rowerowych pozostawia wiele do życzenia i niestety zostają chyba drogi główne asfaltowe a te również nie są w najlepszym stanie,ale nie ma tragedii
Minął dzisiaj 3 dzień a czuje się jak dziecko,które dostało nową zabawkę
Nawet nie wiecie ile radości sobie dostarczyłem przez te 3 dni ʕʔ
Może i nie mam super sprzętu,bo jeżdżę tylko zwykłym Krossem Levelem R1 na którego nie było mnie stać kiedys i jakiś strój od VezuVio i Scotta,który kupiłem właśnie 3 dni temu,bo zawsze marzyłem o stroju na rower,ale także nigdy mnie nie było na to stać i może nie wykręcam niewiadomo jakich kilometrów i wysokiej średniej prędkości…ale
Jeżdżę z pasji i daje mi to moc energii do życia na codzien i do wyjścia z bagna i czuje,że żyje i jaram się tym jak dziecko :)))
Trzymajcie za mnie kciuki Mirki,żebym trwał w tym jak najdłużej i do zobaczenia na trasie! (ʘʘ)

#rower #rowery #kolarstwo #pedalarze #niebieskiepaski #rozowepaski #depresja #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #gownowpis #wychodzimyzdepresji #kross #psychiatria #terapia
#szosa
xydeN- - Masakra! Jestem mega z siebie dumny! <3 
3 dzień zaliczony! (。◕‿‿◕。)
Nie j...

źródło: comment_1656970054BwxyuRp9yhewdXHY0nW0Hv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Jeżdżę z pasji i daje mi to moc energii do życia na codzien i do wyjścia z bagna i czuje,że żyje i jaram się tym jak dziecko :)))


@xydeN-: o to chodzi Mirek w sporcie uprawianym amatorsko :)
  • Odpowiedz
@xydeN-: mówisz, że niska średnia... Jeżdżę rowerem doscyc regularnie, mam rower crossowy i jak mam taką średnia jak Ty to cieszę michę xD
  • Odpowiedz