Wpis z mikrobloga

Nawiązując do wczorajszego wpisu @essos na temat kobiecych profili z czarnym tłem mam pewne przemyślenia.

1. Jeśli kobieta nie ma swojego zdjęcia to jest brzydka/conajwyżej średnia. - Uroda dla kobiety jest czymś najważniejszym, więc jeśli jest ładna to będzie to wszędzie prezentować.
Najlepszym przykładem są profile dziewczyn na #instagram, gdzie po prostu ładne dziewczyny mają dziesiątki tysięcy followersów a wszystko co robią to wrzucają swoje zdjęcia w lustrze. Serio myślisz, że gdyby była ładna to by tego nie pokazała na apce randkowej?

2. Jest hipokrytką bo na 99% Ciebie będzie oceniać po zdjęciach. Pytanie dla średniaków - ile par mieliście od takich profili typu "czarne tło"?
Sam przrzuciłem kilka takich profilów w prawo z ciekawości czy może jednak uda się normalnie z jakąś pogadać i dosłownie żadnej dłuższej rozmowy z taką "ważny jest charakter" dziewczyną. Od tego czasu wszystkie czarne/widoczki profile lecą odrazu w lewo.

#blackpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #badoo #randki #p0lka
źródło: comment_1656958084HKMakU3deQ9H2DxHj0tcca.jpg
  • 14
@razem: Dosyć ekstremalny przypadek ale również możliwy. Jesli chodzi o zdrady to kobiety częściej zdradzają z facetami już obecnymi w swoim otoczeniu (np przystojny kolega z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)). W kobiecych zdradach bardzo ważnym elementem są emocje co odróżnia je od zdrad męskich gdzie zwyczajnie faceci najczęściej patrzą tylko na wygląd.

@Pralko-suszarka: No właśnie ale jakoś nadal kobiety będą krzyczeć jak to nawet grube
@CloudSpanner: znajomy opowiadał, że parę razy mu się zdarzyło z takimi spotkać iii... Podobni wyglądały ok. W zasadzie jedyne wyjaśnienie jakie znajduję to, że szukają czegoś na boku i nie chcą żeby ktoś znajomy rozpoznał. Oczywiście dowód anegdotyczny, na pewno są jakieś brzydkie, które tak robią, ale to też trochę bez sensu- przecież przy pierwszym spotkaniu będzie wiadomo, a po co tracić czas żeby się samemu zawieść?
@Mixxer5 Moze sie łudzą ze tak oredzej ktos da oare "bo moze akurat ladna" a potem sprobuje przyciągnąć charakterem. Albo sie wstydzi nie wiem. Ale ta z ktorą wczoraj mnie zesparowalo byla wujowa
@CloudSpanner: Z tego co zauważyłem to ruletka. Kilka razy spotkałem się z takimi dziewczynami bez zdjęcia profilowego.
- Raz to była naprawdę fajna dziewczyna, super charakter i do tego z 7/10.
- Drugi raz, też super fajna z charakteru, nieco otyła ale nie tak bardzo. Tak z 4/10. Mimo wszystko dalej utrzymuje z nią kontakt taki typowo koleżeński.
- trzeci raz, taka dziwna, zapiwniczona różowa. Nieco creepy. Wygląd też słabo, z
przyznajecie mi racje

@CloudSpanner: Nie, nie przyznaje Ci racji.

1. Nie zauważyłem aby te różowe różniły się od jakiejś średniej tinderowej jeśli chodzi o wygląd. Tak samo jak cała reszta tindera, zdarzają się ładne, zdarzają się brzydkie. Nie ma reguły.

2.

Jest hipokrytką bo na 99% Ciebie będzie oceniać po zdjęciach.

Ukrywa swój wygląd raczej z innych powodów. Zazwyczaj po prostu się wstydzą że mają tindera i nie chcą aby znajomi
@CloudSpanner: czarne tło zwiastuje niemoc w rozmowie.
Ale chciałbym napisać z własnego doświadczenia na temat osób, które nie posiadają zdjęć. Miałem sporo randek w ciemno i nie wiem czy miałem jakieś szczęście, ale większość tych osób było naprawdę ok, kilka było ładnych. Przyczyny braku zdjęcia są różne. Tutaj kolega @mitnick94 mądrze napisał - te osoby wstydzą się faktu, że poznają ludzi na Tinderze. Sami wiemy jakie Tinder ma przypięte łatki. Więc