Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że w piątek przypada rocznica ślubu moich rodziców i zaprosili mnie i moją dziewczynę na kolacje we #wroclaw. No i tutaj pojawia się problem bo moja dziewczyna nie chce iść na tę kolację ponieważ w ten sam dzień mają integracje w #pracbaza i ona bardzo chce iść bo już w tamtym roku nie była (zawsze te integracje trafiąją w rocznice ślubu moich rodziców). Nie wiem skąd u niej taka chęć uczestniczenia w spotkaniach z ludźmi z którymi już i tak przebywa 8 godzin dziennie. Z rodzicami się widujemy rzadko, raz do dwóch razy w miesiącu. No i tak się kłócimy a ja ciągle nie wiem kto ma rację. Dzwoniłem już do taty czy nie możemy kolacji przesunąć na sobotę, powiedział że nie ma problemu i jak o tym powiedziałem dziewczynie to znowu problem, że ona na kacu nie będzie z moimi rodzicami siedzieć. Zapytałem więc czemu musi tyle pić na tej integracji a ona, że na trzeźwo z nimi trudno wytrzymać. WTF!?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 144
@wiem_wszystko: sprawa jest prosta - jeżeli postanowiła że idzie na integrację zanim dostaliście zaproszenie na obiad do rodziców, to w ogóle nie powinieneś naciskać, o żadnych kłótniach już nie wspominając.
Gdyby mi różowa wyskoczyła z jakimś obiadem u teściów (co samo w sobie jest dla części ludzi bardziej przykrym obowiązkiem niż przyjemnością) gdy mam już zaplanowany weekend i to do tego weekend z imprezą, to też bym się nie zgodził.
No
No i nie kazdy ma dobra komitywe z tesciami lub po prostu ich lubi.


@loczyn:

To niech putak otworzy mordę i mu o tym powie a nie dostaje na tacy ugodowa propozycje, wszyscy chcą pod nią zmienić plany, a ta dalej kręci.

Może niech ją zacznie ku
a prosić żeby jako jego partnerka poszła z nim razem na rocznicowe spotkanie do najbliższej rodziny XDDDD bo księżniczka wypije trzy piwka i
@wiem_wszystko: wystarczy przeniesc kolacje z rodzicami dzien przed lub po albo tydzien przed lub po. rocznica jest co roku. z resztą.. najesć sie i podrinkowac za hajs firmy zawsze jest zajebistym pomyslem.