Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że w piątek przypada rocznica ślubu moich rodziców i zaprosili mnie i moją dziewczynę na kolacje we #wroclaw. No i tutaj pojawia się problem bo moja dziewczyna nie chce iść na tę kolację ponieważ w ten sam dzień mają integracje w #pracbaza i ona bardzo chce iść bo już w tamtym roku nie była (zawsze te integracje trafiąją w rocznice ślubu moich rodziców). Nie wiem skąd u niej taka chęć uczestniczenia w spotkaniach z ludźmi z którymi już i tak przebywa 8 godzin dziennie. Z rodzicami się widujemy rzadko, raz do dwóch razy w miesiącu. No i tak się kłócimy a ja ciągle nie wiem kto ma rację. Dzwoniłem już do taty czy nie możemy kolacji przesunąć na sobotę, powiedział że nie ma problemu i jak o tym powiedziałem dziewczynie to znowu problem, że ona na kacu nie będzie z moimi rodzicami siedzieć. Zapytałem więc czemu musi tyle pić na tej integracji a ona, że na trzeźwo z nimi trudno wytrzymać. WTF!?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 144
@wiem_wszystko: Ty z jej rodzicami co tydzień? Coś za czesto się widujecie z rodzicami oboje, na mój gust. Ja swoich rodziców mam niedaleko, ale widuje ich gdzieś co 2 tyg a moja żona jeszcze rzadziej a do jej rodziców jeździmy ze 4 razy do roku. I jest git. Kontakt tel wystarczy, a weekendy mamy głównie dla siebie.
@wiem_wszystko: No to jesteś długo w związku. I też macie swoje rocznice. Czy na swoje rocznice zapraszacie swoich rodziców? Bo my nie. Idziemy sami do restauracji i jesteśmy wtedy tylko dla siebie. Wasi rodzice na dobrą sprawę też nie powinni zapraszać Was na ich rocznice a przynajmniej nie robić problemów jeśli odmówicie razem.
Nie manipuluję, ale trzeba być w życiu trochę asertywnym. Jeśli nie na rękę jest wyjście do rodziców, macie inne plany czy zwyczajnie wam się nie chce to po co robić coś na siłę? Żeby rodzice krzywo nie spojrzeli? Nie rozumiem.


@Maly_Jasio: THIS
Tak się złożyło, że w piątek przypada rocznica ślubu moich rodziców i zaprosili mnie i moją dziewczynę na kolacje we #wroclaw. No i tutaj pojawia się problem bo moja dziewczyna nie chce iść na tę kolację ponieważ w ten sam dzień mają integracje w #pracbaza i ona bardzo chce iść bo już w tamtym roku nie była (zawsze te integracje trafiąją w rocznice ślubu moich rodziców). Nie wiem skąd u niej