Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że w piątek przypada rocznica ślubu moich rodziców i zaprosili mnie i moją dziewczynę na kolacje we #wroclaw. No i tutaj pojawia się problem bo moja dziewczyna nie chce iść na tę kolację ponieważ w ten sam dzień mają integracje w #pracbaza i ona bardzo chce iść bo już w tamtym roku nie była (zawsze te integracje trafiąją w rocznice ślubu moich rodziców). Nie wiem skąd u niej taka chęć uczestniczenia w spotkaniach z ludźmi z którymi już i tak przebywa 8 godzin dziennie. Z rodzicami się widujemy rzadko, raz do dwóch razy w miesiącu. No i tak się kłócimy a ja ciągle nie wiem kto ma rację. Dzwoniłem już do taty czy nie możemy kolacji przesunąć na sobotę, powiedział że nie ma problemu i jak o tym powiedziałem dziewczynie to znowu problem, że ona na kacu nie będzie z moimi rodzicami siedzieć. Zapytałem więc czemu musi tyle pić na tej integracji a ona, że na trzeźwo z nimi trudno wytrzymać. WTF!?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 144
@albo_wutka_albo_buk: wystarczy iść na kolacje zamiast w piątek to w sobote, nie bedzie miała juz wymówki, jak znów będzie kręcić nosem to znak że coś jest z nią nie tak.moja przyszła teściowa zanim zaplanuje jakąś impreze rodzinną zawsze nas wszystkich pyta kiedy możemy, tak żeby wybrać dogodny termin spotkania np na urodziny imieniny czy inne śródroczne imprezy okolicznościowe, na których wypada być, więc myślę, że się da takie coś ogarnąć. wystarczy
@wiem_wszystko: a wg mnie to jej sprawa jak chce spędzić ten dzień. Raz już zrezygnowała ze swoich planów i nie poszła na integracje, więc teraz chce zrobić coś da siebie. Poza tym pisanie przez Ciebie: "co to za integracja - przecież to tylko LIDL" jest wg mnie mega słabe.... czy to oznacza, że uważasz że Twoja partnerka ma słabą pracę? Czy wg Ciebie to, że ktoś pracuje w LIDLU nie prawa
@loczyn:


Dobra Ty nie masz grosza godności XDD szkoda czasu

@albo_wutka_albo_buk: A jak ona rok wczesniej zrezygnowala dla niego z integry to spoko, a jak teraz chce na odwrot to „niech #!$%@? glupia p0lka”?

OP jezdzi na wszystkie mozliwe swieta i co dwa tygodnie, tez z pewnoscia jezdza do jej rodzicow (zakladam ze rzadziej). Czy oni w ogole spedzaja jakis weekend razem czy tylko rodzice i rodzice?
Normalny chlop to
A jak ona rok wczesniej zrezygnowala dla niego z integry to spoko, a jak teraz chce na odwrot to „niech #!$%@? glupia p0lka”?


@loczyn:

Tak, bo rodzice są ważniejsi od integry. I dodatkowo zaproponowali SPECJALNIE DLA NIEJ zmianę terminu a ta skierowała na nich ciepły strumień.

wiejska mentalność „starzy są ważniejsi niż moje życie” się odpaliła xD


@Ale_co_to:

Jest 360 innych dni w roku, gdzie można kierować relacje na zdrowe
@albo_wutka_albo_buk:
ktos sie widze odpalil XDDDD oni nawet nie są małżeństwem więc kazde z nich może robić co chce w swoim czasie wolnym i o zgrozo tecz nas można spędzać OSOBNO, nie no świat się zawali... rozumiem gdyby to było jakieś wesele, czy impreza której nie da się przełożyć jak świętowanie okrągłej rocznicy ślubu w lokalu, ale zwykła kolacja bo mają KOLEJNĄ rocznice to śmiech na sali, z resztą, nie czaje
@Ale_co_to: @loczyn:

Na was szkoda czasu bo jesteście pokrzywieni.

OP widocznie moje zdanie w dużej części podziela i mam nadzieję, że konsekwentnie naprostuje babę, bez względu na to jak się to skończy, bo jeżeli tego nie zrobi, to już drugiej drogi nie ma - napewno skończy się źle.

@wiem_wszystko: nie słuchaj ich Twoje strona jest słuszna i Twoje obawy są słuszne

Daj znać
@wiem_wszystko: ja to widzę w ten sposób,Ty idziesz na rocznice do staruszków,karyna znaczy dziewczyna na integracje i każdy jest zadowolony.Jeśli ona nie robi Ci jazd i nie jest toksyczna tylko zwyczajnie ma ochotę się spotkać ze znajomymi to nie bądź fiutkiem ;) A jak jest toksyczna i jak tylko wrócisz zrobi Ci jazdę ze poszedłeś bez niej to spakuj walizkę…oczywiście jej