Wpis z mikrobloga

@QoTheGreat: no cóż, niezakłócalny w normalny sposób, ale jakoś ten ogon mi nie pasuje, wydaje się, że będzie ograniczać manewrowość, mimo tego filmiku. Na 100 metrów może działa, ale na 5 kilometrów?
  • Odpowiedz
  • 2
@Nieszkodnik:
czytam te twoje wypociny i wychodzi że ty jesteś w każdym temacie fachowcem
taktyk, strateg teraz inżynier
ty się tutaj marnujesz na wykopie

twoi krajanie (rosjanie) lepsze mają wynalazki szczególnie mi się spodobała ta broń do obrony przed dronami
jak rusek głową drona rozwalił to się nazywa innowacja xD a nie tam jakieś światłowody
  • Odpowiedz
technologia używana w pociskach manewrowych. 5km waży 1.1kg


@QoTheGreat: nie chodziło mi o ciężar. Popatrz na filmik, dron lata wśród drzew. Na 100 metrach są go w stanie wycofać po trasie. Wydaje mi się, że na 5 kilometrach prawdopodobieństwo zaplątania się światłowodu o przeszkody terenowe będzie całkiem spore. Dron nie ma ciągu rakiety.
  • Odpowiedz
Szpula jest przy dronie, rozwija się swobodnie.


@QoTheGreat: fakt, oglądałem na telefonie, w dodatku z przerwami na buforowanie przy słabym zasięgu, pierwsze ujęcie wyglądało, jakby szpula była na stojaku. Przy takim rozwiązaniu nie ma problemu z przeszkodami.
  • Odpowiedz
@QoTheGreat: 5-10km na światłowodzie? Szacunkowo, przy zachowaniu proporcji, szpula na 10 km kabla o średnicy 3 mm musiałaby mieć średnicę około 1,5 m i szerokość około 1 m. Bardzo poręczne rozwiązanie xD
  • Odpowiedz