Wpis z mikrobloga

Ostatnie 2-3 lata w Polsce i Europie moda na te debilne samochody, wielkie pick-upy. Kupić taki samochód to powiedzieć wszystkich, że jest się samolubnym leniem z kompleksami i mam nadzieje, że miasta walną im takie podatki, że im się odechce tym jeździć, bo jeden taki bebzun zajmuje miejsce 3-4 samochodów do tego nie mają żadnego praktycznego zastosowania w środowisku miejskim. Stanowią po prostu zagrożenie, jachty na kółkach.

Tutaj zdjęcie z Holandii, gdzie jeszcze większy mindfuck, bo tam kraj płaski i zabetonowany na maxa, ale ludzie to kupują tak czy siak.

#polska #rower #polskiedrogi #kierowcy #motoryzacja #usa #europa
El_Duderino - Ostatnie 2-3 lata w Polsce i Europie moda na te debilne samochody, wiel...

źródło: comment_1656396561zSaXXLV2tnxEjS7dNUCfbp.jpg

Pobierz
  • 348
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@El_Duderino: nawet tak ograniczona istota jak Seba spod budki z piwem, co se zrobil kidsy bo mu kaczor daje 500 zł wie, ze dziecko do 4-5 roku zycie to nie jest tylko dziecko. Do tego masz cały osprzęt, wózki, srózki, ubranka x3, kosmetyki, pieluszki itp idp. Do tego dochodzą bagaże twoje i twojej (o ile ktoras cie bedzie kiedys chciala) lubej. Powodzenia jechać seicento na weekend do rodziców.

Zresztą, co
  • Odpowiedz
  • 2
@m0rgi ja mam w dupie czy Ci się to pdooba czy nie.

Akurat Rama nie mam, bo sprzedalem jakis czas temu ale na pwwno kupie sobie innego.

Mam suva wielkości rama i z powodu Twoich wysrywow jest mi bardzo wszystko jedno. Auto jest homologwane do użytku w Polsce. Ma ważny przeglad I jest dopuszczone do ruchu. Mogę sobie jechać nim wszędzie tam gdzie każdym innym elektrykiem

Twoje wysrywy nie robią na
  • Odpowiedz
C--j Cię obchodzi czym sobie jeździ ktoś inny zawistny bolaczgu. Masz gadane jak typowy, p--------y wyborca pisu, któremu jeśli czegoś brakuje to widzi jedynie dwa rozwiązania. Dostać od państwa, bo się należy a jeśli się nie uda to zrobić wszystko, żeby inni też nie mieli. Zajmij się swoim życiem, swoimi zarobkami, swoimi samochodami, dziećmi, zmartwieniami, rachunkami i innymi sprawami. Jeśli inna osoba nie wchodzi Ci na głowę i nie robi krzywdy to
  • Odpowiedz
Jeżeli rejestrujesz auto w mieście to powinieneś płacić podatki od zajętej powierzchni przez ten samochód


@Iskaryota: Już płacę.

Podatek od nieruchomości za mój garaż jest prawie taki jak podatek za mieszkanie, pomimo kilkukrotnie mniejszej powierzchni garażu.
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: ale wiesz, że nie wszyscy kupując samochód koniecznie kierują się tym czy potrzebują sześciometrowej czy może wystarczyłaby cztero?
Niektórzy kupują samochód bo taki im się podoba i c--j, reszta rzeczy ma mniejsze znaczenie.
Tak samo można powiedzieć, że po co komu silnik v8, jak przecież pierdzikiem 1.0 też dojedziesz.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Mówimy tutaj o skrajności - czyli gdy indywidualne wybory powodują, że w mieście pojawiają się niebezpieczne, trudne w manewrowaniu i parkowaniu landary uderzające w innych, bo zajmuje więcej niż jedno miejsce parkingowe, niekiedy aby się zmieścić wystając niebezpiecznie na ulice lub zajmując chodnik albo trawnik. Co gorsze, taki egoista zapewne wjeżdża w obszary dla lekkich samochodów osobowych „bo to jego prywatne auto a nie ciężarówka objęta zakazem”, niszczy nieprzystosowana
  • Odpowiedz
@El_Duderino płaczesz i robisz wpisy o tym jak to miasta są tylko dla rowerów chlip chlip, bo jakaś moda tera jest chlip chlip, ze ludzie sobie kupujo jakie chcą auta, a tobie się to nie podoba chlip chlip.
Btw. Zawsze jak widzę kałużę ochlapię takiego(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@crest: Nigdzie nie napisałem, że miasta tylko dla rowerów. Jak masz dalsze chochoły wymyślać, to szkoda czasu.

Btw. Zawsze jak widzę kałużę ochlapię takiego(ʘʘ)


I czym się jest chwalić? Że jesteś zacietrzewionym warchołem to powód do dumy? Ciekawe zjawisko, im bardziej człowiek arogancki tym więcej myśli, że ma interesującą osobowość, ale społeczeństwo i tak wrzuca takich do jednego wora pod nazwą "cham".
  • Odpowiedz
@El_Duderino: wiem że ten "argument" wielu osób "boli cię d--a bo jestes biedakiem" wynika z frustracji, ale jak go czytam to myślę sobie że w takim razie dowalmy olbrzymie podatki na samochody inne niż takie Golfy czy mini coopery.

Sytuacja win-win
I ucieszą się "lewaki" bo będzie mniej wielkich pickupów i ucieszą się ich posiadacze bo odsieje to jeszcze więcej biedaków ktorych nie stać, a jak widać lubią jak ich
  • Odpowiedz