Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syn_octave: kuuurwa a u mnie w przychodni rodzinnej pracują same szury, nakaz noszenia masek a z 5 osób które widziałem tylko 1 nałożyła maskę, i to jak zobaczyła mnie w poczekalni przed jej pokojem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
trochę zgoda ale bawiąc się w adwokata diabła: lekarze to nie są najlepszymi Hm policy makers? Jak to się w ogóle mówi po polsku? W sensie ludzie którzy układają politykę państwa (ale ci prawdziwi, eksperci w komisjach, a nie politycy co kupczą przy wódce)

A dlaczego? Bo całe życie żyli w przeświadczeniu ze życie należy ratować „za wszelka cenę” i w ogóle nie ważą interesów wielu stron ani nie robią analizy makroekonomicznej
  • Odpowiedz
@Wejszlo: chodzi o to, że miała w dupie te pseudozasady i gdy inni "bali się" covida i "leczyli" zdalnie, ona siedziała i normalnie przyjmowała. Ponadto temat maski - szmatki, które wszyscy nosili nie zatrzymywały wirusa - on i tak przenikał, a takie maseczki należałoby zmieniać co około 20 min. Właśnie do tego się odnoszę - do zdroworozsądkowego podejścia i pełnienia swoich obowiązków pomimo, że inni lekarze wyczaili łatwy zysk...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syn_octave: nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy. Czy ktoś już wspominał o ilości testów BŁĘDNIE POZYTYWNYCH przez co osoby umierały na zapalenie płuc bo leczone były na Covid?
  • Odpowiedz
@Rabusek: no i bardzo dobrze, widocznie mają tam olej w głowie. A co nas obchodzi jakie prawo sobie wprowadza inne państwo? To chyba oczywiste że miałem na myśli obostrzenia w Polsce, a fakt jest taki że w Polsce życie życie wygląda identycznie jak przed covidem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syn_octave: zapytajcie się lekarzy ile zaczęli zarabiać więcej w covidzie. A są to nie małe kwoty, za te pieniądze sprzedało się 90% lekarzy.
  • Odpowiedz
@syn_octave: służba zdrowia miała ekstra płatne wszystko więc co mieli robić krzyczeć zabrać kasę nie ma covidu? Covid był jest i zostanie ale panika która była wywołana trochę wymknęła się spod kontroli
  • Odpowiedz