Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@voytuss:

wypisal recepte na jakies randomowe pesele na leki i ojciec za 5 dni juz trawe kosil

Jakie leki, któreś z tych wyklętych co to nie można nawet o nich mówić bo inaczej ludzie by się nie bali śmiertelnego wirusa?
  • Odpowiedz
@JimNH777: małe promieniowanie ma nawet właściwości korzystne dla organizmu, poczytaj sobie, także to nie tak, że bezpieczniej nie promieniować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rvxdbnu: nigdy nie było mowy o powstrzymaniu, a o wypłaszczaniu fali. Gdy się zarażają ludzie rośnie jak cholerny procent skladany. Więc tu tylko chodziło o to żeby nie aż tak przeciążyć służbę zdrowia, a wiadomo jak działa i tak bez pandemii
  • Odpowiedz
@syn_octave:
Nadszedł już w końcu ten, jakże hucznie zapowiadany przez ekspertów pokroju Łukasza Szumowskiego, Andrzeja Horbana, Włodzimierza Guta czy Krzysztofa Simona, covidowy armageddon? Jest drugie Bergamo? Bo ja czekam i czekam, a tu ciągle nic...
  • Odpowiedz
@syn_octave: u mnie lekarka na wiosce nosiła maseczke,przyłbice, rękawiczkii jakiś fartuch jest zaszczepiona 3 dawkami, chorowała na covid19 3 razy xD a mimo to nadal powtarza że szczepienia od kowid chronia na 100% a jak ją zapytałem czemu chorowała po 3 dawce to jej system w głowie się zawiesił xD
  • Odpowiedz
czyzby rzad juz sponsorowal kampanie paniki?


@misthunt3r: Jaki rząd ma w tym niby interes?

a mimo to nadal powtarza że szczepienia od kowid chronia na 100% a jak ją zapytałem czemu chorowała po 3 dawce to jej system w głowie się zawiesił
  • Odpowiedz
  • 0
@ButtHurtAlert Co znaczy w końcu? Co śmieszkujesz? Jemu to nie wiem, ale moja babcia zmarła po wyjściu z covidowego, mojemu znajomemu miesiąc później pod respiratorem zmarł dziadek i było wiele podobnych przypadków. Tak było pod koniec 2020 roku, gdzie liczba nadmiarowych zgonów skoczyła do góry przez m. in. szurów, którzy po lecie zapomnieli, że jest wirus i że pandemia trwa.
  • Odpowiedz
Jaki rząd ma w tym niby interes?


@XpedobearX: Ty tak setio pytasz bo nie ogarniasz czy trolujesz? Zalozmy ze serio, to Ci wyjasnie. Dowolna panika czy sytuacja kryzysowa powoduje wzrost spolecznego przyzwolenia na zamordyzm, glupie pomysly i lamanie prawa obowiazujacego w normalnych czasach przez rzadzacych. Cos co w normalnej sytuacji sprawia, ze zaczyna im spadac poparcie, w tej jest traktowane jako "pozytywne dzialanie rzadu".

A co do fikolakow na temat
  • Odpowiedz
Zalozmy ze serio, to Ci wyjasnie. Dowolna panika czy sytuacja kryzysowa powoduje wzrost spolecznego przyzwolenia na zamordyzm, glupie pomysly i lamanie prawa obowiazujacego w normalnych czasach przez rzadzacych. Cos co w normalnej sytuacji sprawia, ze zaczyna im spadac poparcie, w tej jest traktowane jako "pozytywne dzialanie rzadu".


@misthunt3r: Ok, podaj przykład, który był korzystny dla rządu. Ja widzę większe negatywy i ogromne długi po pandemii, które #!$%@?ły inflację i nie starcza na wcześniejsze rozdawnictwo (przy dobrej światowej gospodarce), które psuje im poparcie polityczne. Rzeczywiście, no zajebisty profit mają xD A społeczne niezadowolenie tylko rośnie. Jedyny plus, jaki mieli to tłumienie strajku kobiet i przedsiębiorców argumentem o pandemii.

Przy okazji pandemii upadł mit wielkiego sukcesu polskiej gospodarki, wielkich działań cudotwórców oraz smród fatalnej kondycji służby
  • Odpowiedz