Wpis z mikrobloga

@prnppp: ale jak ci udowodnię, że tyle płacą to zwrócisz mi różnicę miedzy Turcją, a Grecją? Przelewik 50% zaliczki z lutego wystarczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może chcesz kontakt do Greka? Takis świetny gość. Jak byłem w 2020 to nam dowoził rano kawkę i bułki z cukierni. Powiesz, że jesteś od Marco z Wrocławia to będziesz miał olinklusiv za te 200 euro ( ͡° ͜
@Ogau: Taniej można mieć to w Polsce? Ty dawno nigdzie nie podróżowałeś, prawda? Xd

Co do cen - ja naprawdę trochę jeździłem jak już ci napisałem :). Byłem w Grecji, byłem we Włoszech, byłem w Turcji i jednak uprę się że 11 tys za 10 dni dla 4 os. w luksusowym resorcie, mieszkając w 2-pokojowym domku ze wszystkim (w tę cenę już nawet tipy wyliczyłem) to atrakcyjna cena.
@enforcer: Nie wiem jak w Turcji, ale powiem Ci, że 36 stopni w Dalmacji jest w ogóle nieporównywalne do dzisiejszych 31 w Polsce. W Polsce wilgotność jak w amazonskiej dżungli, wszystko się nagrzewa i nie da się oddychać, a tam tylko ostre słońce, poza tym bardzo przyjemnie. Suche, czyste powietrze i bryza od morza. Tak można żyć i jest o wieeeele lepiej niż w Polsce przy nawet sporo niższych temperaturach, eh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@enforcer: u nas nie upał jest #!$%@? tylko wysoka wilgotność powietrza przez co czujesz jakbyś się gotował w środku. W tamtym roku w Chorwacji, stawiając rano na tarasie gorącą herbatę, po 5 min była w temp otoczenia przez niską wilgotność. Upał, ale się nie pocisz bo szybko odparowujesz. Upał, niska wilgotność i wiaterek. U nas rzadko jest takie zestawienie
przy cal parszywym roku w Polsce gdzie tylko 3 miesiące dają jakiekolwiek nadzieje na ładna pogoda serio nie ma co narzekać na parę cieplych dni


@sEB-q: jak nie zapomnę to zawołam cię w okolicach sierpnia w czwartym tygodniu #!$%@? upałów 30+, które do tego czasu wypalą w nas wszystkich resztki chęci do czegokolwiek
przy cal parszywym roku w Polsce gdzie tylko 3 miesiące dają jakiekolwiek nadzieje na ładna pogoda serio nie ma co narzekać na parę cieplych dni, zaraz przyjdzie wrzesień i znów zacznie się ta chu...nia


@sEB-q: aha czyli mam doceniać nieludzkie i w zasadzie nie nadające się do niczego warunki pogodowe, bo przecież "zaraz jesień przyjdzie i będziecie jeszcze tęsknić za upałami" xD?

Otóż nie, kiedy przyjdą chłodne, jesienne wieczory, to nie