Wpis z mikrobloga

  • 643
@enforcer przy cal parszywym roku w Polsce gdzie tylko 3 miesiące dają jakiekolwiek nadzieje na ładna pogoda serio nie ma co narzekać na parę cieplych dni, zaraz przyjdzie wrzesień i znów zacznie się ta chu...nia
  • Odpowiedz
@enforcer: Nigdy nie rozumiałem jak można latać w lipcu/sierpniu do Turcji czy innego Egiptu

Ja rozumiem jeszcze jakoś w maju, nawet początek czerwca, czy potem od połowy września, ale takie temperatury jak w szczycie lata to żaden urlop

Oczywiście mówię tu o sobie, każdy ma prawo wypoczywać jak lubi ale serio mnie to fascynuje XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@enforcer: w Turcji w sumie nie byłem, ale upał w Chorwacji lub Bułgarii to zupełnie inne odczucia niż w Polsce przy identycznej temperaturze.
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem jak można latać w lipcu/sierpniu do Turcji czy innego Egiptu


@erni13 RAz warto, żeby wiedzieć żeby więcej nie próbować :) Ja nie wiedziałam, że będzie aż taka masakra jak jechałam, a byłam w sierpniu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
w Turcji w sumie nie byłem, ale upał w Chorwacji lub Bułgarii to zupełnie inne odczucia niż w Polsce przy identycznej temperaturze.


@pogop: Jako wielokrotny gość Chorwacji, Włoch i innych krajów w basenie Morza Śródziemnego i mórz sąsiednich nie mogę się z tym zgodzić. Gorąco to gorąco.
  • Odpowiedz
Tam jak się jedzie to z reguły są baseny, one „trochę” pomagają wytrzymać ten upał.


@enzojabol: #!$%@? leciec tysiące kilometrów, żeby leżeć nad basenem xD

Nigdy nie zrozumiem fenomenu Turcji i innych Egiptów, kiedy taniej i lepiej mamy np. w Grecji, Hiszpanii, Włoszech czy nawet Chorwacji. Olinklusiv z turasami macającymi każdą blondynkę xD
  • Odpowiedz
@Ogau: Widziałeś ceny w Grecji, Hiszpanii, Włoszech itp? To po pierwsze.

Po drugie na wszystko jest czas i miejsce. Ja już trochę krajów w życiu widziałem, trochę świata zjeździłem - śmiało zaryzykuje że więcej niż ty i jakieś 95% wykopków (a to i tak bardzo ostrożnie licząc), nawet AMA o tym kiedyś kiedyś robiłem. Jest czas i chęć na szwendanie się z plecakiem to to robię, jest czas i chęć na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enforcer: Do Turcji się nie jedzie do jakichś kurortów, hoteli czy innych ujów mujów, tylko jedzie się zwiedzać dziedzictwo starożytne i sprawiedliwe 20h na dobę.
  • Odpowiedz
@enzojabol: wiedziałem, że się zesrasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co wydawać pieniądze na leżenie z drinkiem nad basenem, jak to samo można mieć nawet w Polsce taniej, skoro kryterium wyboru ma być cena? xD

Widziałeś ceny w Grecji, Hiszpanii, Włoszech itp?


@enzojabol: widziałem. Na Kretę rodzice latają regularnie do apartamentu z basenem. Sam też tam byłem dwukrotnie. W tym roku płacą 800 euro za 4
  • Odpowiedz
Stary, Turcja to najtańszy kierunek


@prnppp: wiem, że są taniej olinklusiv, ale nawet za darmo bym nie chciał lecieć na tydzień leżenia nad basenem z alkoholem w łapie. Rozumiem różne formy spędzania urlopu, nawet takie, które mi się nie podobają, ale tego to kompletnie nie czaję. Do tego wiem, że taniej to jest tylko, jak się pójdzie do biura podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lecieć do Turka,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Ogau: taaa 200 euro za 2 tygodnie na Krecie w high season xDDDDDD Weź bajek takich nie opowiadaj, bo ktoś uwierzy i będzie bzdury powielał, że w Polsce drożej niż w Grecji
  • Odpowiedz