Wpis z mikrobloga

Tysiace kilometrów leciec, tymczasem lot trwa tyle do Pendolino w relacji Warszawa - Gdańsk


@loczyn: no i co z tego, jak i w Warszawie, i w Gdańsku masz hotele oferujące dokładnie taki sam basen, jak ten w Turcji xD?

Chorwacją to przesadziłeś. Najdroższy kraj basenu morza śródziemnego


@furcio: no nie wiem co tam jest najdroższego. Ceny w knajpach mniejsze, niż we Włoszech, Francji czy Hiszpanii. Noclegi też. Transport
  • Odpowiedz
jak nie zapomnę to zawołam cię w okolicach sierpnia w czwartym tygodniu #!$%@? upałów 30+, które do tego czasu wypalą w nas wszystkich resztki chęci do czegokolwiek


@powaznyczlowiek: mnie też wołaj. Powiem wtedy, jak mi zajebiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn dzisiaj w Polsce to przecież cieplej jak w Turcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą co za różnica, jak i tak się leży na basenie? Nawet lepiej, jak nie grzeje 35oC w dekiel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos czyżby? Dzisiaj przy Zgorzelcu było 40 stopni w cieniu, jechałem autem, czujnik w nadkolu i nie ma opcji, że to ciepło silnika, bo sprawdzane podczas jazdy 120km/h ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@enforcer: Upał w Turcji, gdzie przy okazji masz jeszcze ładne widoki, morze nadające się do kąpieli i atrakcje turystyczne z prawdziwego zdarzenia. Parafrazując: morza są piękne, ale nasz Bałtyk to już przesadził.
  • Odpowiedz
@Ogau: totalnie nieironicznie - jestem właśnie w trakcie planowania wyjazdu zagranicznego - czysty wypoczynek - dla dwóch par na przynajmniej 7 nocy. Myślimy wyłącznie o krajach z UE. Mógłbyś dać namiar na nocleg Twoich rodziców lub chociaż nazwę miasta na Krecie, w którym się zatrzymują? Zakładam, że Twoi rodzice zarezerwowali wszystko ze znacznym wyprzedzeniem, ale nawet 1000 EUR za 4 osoby na tydzień (za sam nocleg) będzie niesamowicie atrakcyjną ofertą.
  • Odpowiedz
@erni13: polecam Sri Lankę, wilgotność powietrza tak duża, że ubrania po praniu nie schną, wychodzisz spod prysznica i w zasadzie nie schniesz do końca, bo od razu się pocisz (chyba, że masz klimę w hotelu, ale i tak wyjdziesz z pokoju i po 30 sekundach jesteś jak po wytarciu się po prysznicu mokrym ręcznikiem, niby suchy, niby nie ;p ), nie ważne czy styczeń, czy marzec, czy czerwiec, 30 stopni
  • Odpowiedz
@enforcer: czy tym razem znowu toczy się dyskusja o to na co kto wydaje swoje pieniądze?

1. Są ludzie, którym aktualne temperatury nie robią różnicy, poszłam dzisiaj do sklepu w swetrze.
2. Porównywanie polskiego upału z takimi krajami to prześmieszna rzecz XDDDD
3. Ja wiem, że są różne hotele i lekką ręką znajdę taką ofertę, wymyślę sobie jeszcze loty balonami, ale 5k za osobę w Turcji to też prześmieszna rzecz
  • Odpowiedz