Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Blackpill: jak nie masz żony, dzieci, a masz dobry zawód to może emigracja do stabilnego państwa? Sam bym tak zrobił bo mimo że pracuje w IT w dużym miescie to utrzymanie domu, dwójki dzieci pochłania tyle kasy że jak mówię w rodzinie ile wydaje to patrzą na mnie i chyba myślą że mam złotego klopa i podcieram się złotym papierem.
@Towarzysz_Blackpill: Nie myślałeś o tym , żeby wyjechać za granicę? Oczywiście nie musisz na stałe ale chociaż żeby zarobić na swoje 4 kąty.Js wiem , że nie wszyscy chcą tułać się po świecie ale czasem jest to jedyna możliwość. Oczywiście możesz też wstąpić do PiSu i grabić do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Towarzysz_Blackpill: kumpel zarabia 3k na ręke z czego 2k idzie na czynsz i jakoś kurła żyje tak dobrych parę miesięcy. Ja rozumiem, że zawsze będzie mało pieniędzy, ale zarabiając 5k na łapę i nie móc wynająć mieszkania to już kpina xD
@Towarzysz_Blackpill: Gościu a na co żeś czekał jak były stopy zerowe? na zbawienie? ile taka kawalerka może kosztować? 190 tysięcy? taka jakaś w miare do remontu nie więcej, to raty miałeś 1000 zeta plus czynsz. Czy to dużo to nie wiem raczej nie. a teraz nie wiem jakie masz zarobki.
@Towarzysz_Blackpill: Znajomy zarabia 3 tys netto na pakowaniu rzeczy w sklepie internetowym. Jego dziewczyna ma mieszkanie od bogatych rodziców, a matka pożycza mu auto, które ma leasingu na firmę. Chłopak jest półgłowkiem, ale żyje jak pączek w maśle.
@Towarzysz_Blackpill: Chcesz mi powiedzieć, że przy zdolności kredytowej 380'000 zł (czyli bez wliczania wkładu własnego) nie stać cię na kupno kawalerki 25m2 25km od miasta w jednym z miast wojewódzkich (zakładam że nie musi być koniecznie Warszawa)? Te baity robią się coraz nudniejsze. Mógłbyś zrobić nieco więcej research-u przed napisaniem takiego bait-a.
8.....b - @Towarzysz_Blackpill: Chcesz mi powiedzieć, że przy zdolności kredytowej 38...

źródło: comment_1655646506kPeKVd6n8nWDOT3OqofWaQ.jpg

Pobierz