Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziadolek1: ale jakie chcesz konkrety ??? Jakie źródła? #!$%@? jak połamany ogólnikami, a mi zarzucasz brak danych... Takie są realia, firmy ciągną po trzy budowy więc im szybciej ogarną jedna tym szybciej można wziąć następna, do tego dochodzą terminy, czasy kiedy na budowie odpalało się fajke od fajki odeszły bezpowrotnie, a jak trafisz na taką firmę to współczuję bo musi być albo droga albo #!$%@? bo inaczej rachunek nie będzie się
@PIKUSP: W sumie po tym co piszesz to wiem czemu 3k na rękę zarabiasz. Piszesz, że coś to brednie a nawet nie wiesz kiedy kredyt brany, na jaką kwotę, ile za mieszkanie itd a już oceniasz. Tak samo wyżej, piszesz swoje XD bo ty masz jakieś mieszkanie 50m2 i jakiś kredyt gdzie dajesz 1100 zł. Nie podałeś kiedy brany, na jaką kwotę itd. Na #!$%@? coś komentujesz jak podajesz gówno informacje.
@qrcyrpnx: mieszkam pod Wrocławiem, niestety mylisz się. Ja nie mówię, że wiele osób nie zarabia takich kwot. Ja mówię, że wiele osób zarabiających powyżej 5k nie jest ujmowana w tej średniej ze względu na metodologię. Czytaj ze zrozumieniem!!!