Wpis z mikrobloga

Przestańcie się błaźnić co niektórzy. Czytając niektóre komentarze można stwierdzić, że potrzebna jest masowa reedukacja. Niektórzy mylą pogodę z klimatem - co jest już katastrofą, innym wydaje się, że globalne ocieplenie będzie skutkować wyłącznie wysokimi temperaturami, całkowicie zapominając o tym, jakie skutki przynosi zaburzenie prądów morskich i cyrkulacji atmosfery ziemskiej. Ludzie studiują fizykę atmosfery przez wiele lat, do poznania mechanizmów wpływających na klimat i pogodę zaprzęgają złożone symulacje i superkomputery, ale wykopkom
@Czekoladowymisio:

bedziemy mieli takie jak sa teraz w takich włoszech czy hiszpanii, jakoś nie slyszalem zeby ludzie tam zbytnio na to narzekali,


A #!$%@? pytałeś ich? XD
Moja ciocia mieszka w Madrycie, co roku lipiec-sierpień stacjonuje w Polsce bo nie da się wytrzymać, ja teraz jestem we Włoszech, Murzynka u której wynajmuje mówi że jak w czerwcu są takie upały to się boi co będzie w lecie. Te kraje są nie
@Skylake: Ludzie mają w dupie, że w Afryce spadnie śnieg bo tam nie mieszkają i tak samo mają w dupie, że w Hiszpanii jest 40 stopni. Nie dziwię się, że po jesieni i zimie ludzie chcieli by trochę ciepła a tak się składa, że mieszkając w Trójmieście na wieczór nadal trzeba zakładać kurtkę bo zimno. Pytanie ile można? To nie dziwne w takim przypadku, że ludzie chcą by było cieplej chociażby