Wpis z mikrobloga

O dodatnich anomaliach dowiecie się zawsze, o ujemnych, takich jak w tej chwili w Ameryce Płd będą milczeć.


@lucer: w sumie to nieprawda, dopóki to tyczy się tylko pierwszego świata. Ostatnie mrozy w Teksasie to był głośny temat, nie raz też słyszałem o fali mrozów w północnej części usa, wystarczy prognozy oglądać
globalne ocieplenie


@bitcoholic: zmiany klimatu
określenia "globalne ocieplenie" już się nie używa bo ułomy ze swoim chłopskim rozumem ciągle wyjeżdżają z tekstami jak w komentarzach powyżej "hehe ale dziś zimno i gdzie te całe ocieplenie?", "hehe dobrze niech się ociepli bedziem mieć lato jak w hiszpanii"

ogólnie zrozumienie problemu w tym kraju jest #!$%@? zerowe, ludzie się obudzą chyba dopiero kiedy nie będzie żarcia na półkach i wody w kranie (
@mimiron: Pisałem już wyżej o tym jeżeli odnosić się do globalnego ocieplenia jako temperatur o czym mówi "news" to ludzie mają gdzieś temperaturę w Hiszpanii jak u nas trzeba wieczorami latać w kurtce. Dlatego tak globalnego ocieplenie będzie negowane ze względu na ten fakt i też ze względu na mylącą nazwę.
Pojawiła się fala upałów to media sobie przypomniały o zmianach klimatu. Zimny maj, zimny początek czerwca to o klimacie było cicho.


@Gieekaa: "ocieplenie klimatu" nie znaczy, że będzie tylko cieplej tylko że będą częstsze anomalie.
Pojawiła się fala upałów to media sobie przypomniały o zmianach klimatu. Zimny maj, zimny początek czerwca to o klimacie było cicho.


@Gieekaa znienawidzona przez wykopków gazeta wyborcza bodajże w każdy piątek ma artykuły na temat zmiany klimatu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: nie tłumacz debile i tak nie zrozumieją, jak ludzkośc obudzi się z ręką w nocniku w 2050 roku to wtedy dopiero zrozumieją
( ͡° ͜ʖ ͡°) starych dziadów co zaraz i tak zdechną to w ogóle nie obchodzi
Fajnie XD Może w końcu się ociepli nad Bałtykiem i będzie można plażować cały sezon.


@Nietutejszy1988: Chyba nad bagnem zaglonionym i zarośniętym sinicami xD

czemu u nas tak nie może być? 23 to jest max, zimno jak słońce zajdzie za chmurę, a chmur od pyty. Też mi lato...


@Opryskus69: Lato się nawet nie zaczęło jeszcze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raizel-kuroi: ja nie zdziwię się jak w 2050 roku takie Las Vegas które jest tak naprawdę na środku pustyni przestanie istnieć i nastąpi wielka migracja ludności. Ale przeciętnego wykopka obchodzi tylko to że w jego pcmiu dolnym jest przecież zimno
( ͡° ͜ʖ ͡°)