Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,

zgłaszam się z prośbą. Być może ktoś miał taki problem, albo jest tu jakiś spec, który mógłby to w miare dobrze rozczytać (do ortopedy umówiony jestem). Mam okropny ból barku od 2 lat jakoś gdzie za 1 razem pojawił się podczas wyciskania na klatę. Teraz ból został w miarę opanowany, że boli tylko podczas podnoszenia do góry i jak trzymam sztangę do przysiadu na plecach. Kiedyś miałem pękniety wyrostek obojczykowy. Załączam zdjęcia, może ktoś coś będzie wiedział bo ja już dość mam.. Kolejne zdj w kom. #mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie
Walec022 - Cześć mirki,

zgłaszam się z prośbą. Być może ktoś miał taki problem, al...

źródło: comment_1655211377QzjylUKsYLijV5esUUGqJ9.jpg

Pobierz
  • 44
@Walec022: Nie da się na 100% powiedzieć bez możliwości zmierzenia, ale przestrzeń kruczo-barkowa wydaje się zwężona. Dodatkowo zwapnienie w tkankach miękkich przy szyjce kości ramiennej - trzeba by było zbadać w jakiej to strukturze miękkiej siedzi i czy o coś nie ociera. Na AP przejaśnienie w rzucie panewki łopatki trochę wygląda jak geody, może być tam uszkodzona chrząstka. Jak się nie wyginałeś jakoś bardzo do badania to masz skrzywienie kręgosłupa. Dobre
@Walec022: moze wapniejace zapalenie sciegien? Czesto sie pojawia po lekkim urazie barku. Mnie bolalo tylko jak probowalam wyprostowac reke w gorze. Moze byc lepiej widoczne na usg. Dobry fizjoterapeuta pownien pomoc.