Wpis z mikrobloga

Cześć mirki,

zgłaszam się z prośbą. Być może ktoś miał taki problem, albo jest tu jakiś spec, który mógłby to w miare dobrze rozczytać (do ortopedy umówiony jestem). Mam okropny ból barku od 2 lat jakoś gdzie za 1 razem pojawił się podczas wyciskania na klatę. Teraz ból został w miarę opanowany, że boli tylko podczas podnoszenia do góry i jak trzymam sztangę do przysiadu na plecach. Kiedyś miałem pękniety wyrostek obojczykowy. Załączam zdjęcia, może ktoś coś będzie wiedział bo ja już dość mam.. Kolejne zdj w kom. #mikrokoksy #mirkokoksy #zdrowie
Pobierz
źródło: comment_1655211377QzjylUKsYLijV5esUUGqJ9.jpg
  • 44
@Walec022: pozycja przed komputerem jest ważna. musisz poprawic biurko zeby klawiatura byla na wrpost a monitory obok siebie rowniez na przeciwko. wygodny fotel tez jest wazny (polecam z zagłowkiem). niestety troszke zluzowac z treningami. nie ze odpuscic ale po prostu nie odpeirdalac jakis dziwnych maxow przez najblizszy czas.
@Walec022: Mam ten sam problem od pół roku ( ͡° ʖ̯ ͡°) fizjo nic nie znalazł, rozciągam/roluję okolice barku i trochę pomaga ale do ideału wciąż brakuje. Walczę z tym dalej póki co, jak uda mi się zwalczyć zawołam i powiem, co pomogło