Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi, którzy mają pracę umysłową, biurową, ale nie zdalnie i nie na działalności.

Ile czasu realnie poświęcacie na pracę, a ile to przeglądanie internetu, telefon, strony i walenie w #!$%@??

Ja mam bardzo ciężko i nie potrafię tak cały czas się skupić na 100 procent, więc często jest tak, że mam jakiś plik włączony i udaje, że coś tam robię, albo przeglądam jakieś strony i jak ktoś mi staje za plecami to przełączam szybko na jakieś służbowe pliki. Jakbym tak na 100 procent miał cały czas to bym wysiadł. I tak ledwie daje radę.

#pracbaza #korposwiat #pracazdalna #firma #rynekpracy #pracait #praca
  • 13
A wchodzicie na strony internetowe, a jak kierownik przechodzi za plecami to przełączacie na #!$%@??


@Ynfluencer: Nie. Trza mieć jaja, pokazać psychę i nie przełączać na excela tylko gadać z kierownikiem przy otwartym facebooku czy innym jutubie w tle.
@zongobongo: No to ja tak mogę, ale wtedy za 5 minut będę miał polecenie:

Słuchaj, potrzebuje takie zestawienie, zrób mi to do wtedy i wtedy :(

A jak przełączę na Excela to wtedy powiem:

-No nie mam czasu, bo robię to i to
@Ynfluencer: U mnie praca jest bardzo mocno zadaniowa - jeśli akurat przychodzi zadanie do wykonania - nie mam wyjścia i muszę je zrealizować. Praca na zmianach 12 h. Myślę że realnie robię coś od 6 do 8 h. Gdy zdarzają się zmiany gdzie pracy jest więcej to po powrocie do domu łeb spuchnięty i większy niż globus. Oczywiście dla równowagi w przyrodzie zdarzają się takie dni, gdy przez 12 h moje