Wpis z mikrobloga

Gówno - to twój problem, a robiąc tak przerzucasz go na innych. Teraz inni mają problem a nie parkujący


@dr-proktor: jakoś zupełnym przypadkiem taka retoryka jest nieobecna jeśli mowa o parkowaniu krową pokroju audi q7 albo innym tego typu klockiem na kołach za kilkaset tysięcy
jaki spoleczniak ja #!$%@?, typie albo masz dalna albo jestes paralitykiem, wolales stac tam i dzwonic do strazy, niz sie pochylic lekko xD wapolczuje


@hipokryzjawkutos: Społeczniak xDDDD Kto Ci powiedział, że tam stałem? Poszedłem normalnie dalej i zgłosiłem na straż miejską, potem wracając widziałem, jak dokonują czynności i zapytałem, czy wypisują mandat.
@tusk: A jeszcze dzbany będą się z tobą kłócić. Pewnie robią tak samo. Ogólnie ludzie mają innych w dupie i nie widzą dalej niż koniec swojego nosa. Doskonale widzę to pod swoim blokiem, gdzie parkuje się wzdłuż ulicy. Ja staram się zaparkować możliwie jak najlepiej, żeby zmieściło się jak najwięcej samochodów, a dzbany stają zajmując miejsce na dwa samochody, ważne że on ma miejsce.