Wpis z mikrobloga

Z nudów zacząłem sobie znowu klepać pary na tinderze. Jestem z #wroclaw więc wpada tego nawet dużo. Nie jestem jakiś wymagający. Brunet 183 cm, sylwetka w miarę spoko, coś tam ćwiczę, niekiedy nawet popływam. No i ostatnio w sobotę przewijam sobie i cyk sparowało mnie z taką brunetką (blondynek nie lajkuje, wiadomo czemu, nie w moim typie), która ze zdjęć była według mnie co najmniej 7/10, figura normalna, żadna tam fitnesiara, cyc spoko. Zainteresowania. I tutaj zatrzymajmy się na chwilę bo wpisała, uwaga, szydełkowanie. No nic, tym mnie zaciekawiła, więc dałem superlajka co by chociaż zauważyła, że jestem zainteresowany. No i mnie sparowało. I teraz najlepsze, mówię napisze coś śmiesznego w związku z tym szydełkowaniem no więc wysłałem "Siema, widze, że zabawy z drutem nie są Tobie obce". A ona napisała "wal się" i mnie zablokowała. Ksieżniczka...

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 28
@cranberry250: to nie jest powiedzenie, na drutach się faktycznie robi xd Tylko dziewczyna napisała w zainteresowaniach "szydełkowanie", a nie "robienie na drutach". Do robienia na drutach potrzebne są dwa proste druty, do szydełkowania potrzebne jest jedno zakrzywione szydełko. To są po prostu dwie różne rzeczy. Jak robi na szydełku, to wcale nie oznacza że "zabawy z drutem nie są jej obce" xd
@wiem_wszystko no I standardowo kolego pierwsza zasada tindera nie bądź brzydki.

Najwyraźniej twoja morda nie kwalifikuje się na takie żarciki. Chadowi by napisała hihi no coś tam umiem i jeszcze tego samego wieczoru szydełkowała koło rozporka. Ty musisz pajacować dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)