Wpis z mikrobloga

Whoosh effect, czyli dlaczego trzymam michę i nie chudnę? Siema Mireczki, dzisiaj chciałem wrzucić coś od siebie o tzw. "whoosh effect", bo sam miałem srogi "efekt plateau" i nie wiedziałem dlaczego. Mam nadzieję, że pomoże tym, którzy się odchudzają: https://youtu.be/LQc_jw-HbPI . Najlepiej oglądać spod YT, bo są rozdziały i można iść od razu do konkretów.
#chudnijzwykopem #zagrubo2021 #zagrubo2022 #keto #dziennikiketogenika #whoosheffect
thus - Whoosh effect, czyli dlaczego trzymam michę i nie chudnę? Siema Mireczki, dzis...

źródło: comment_1653935037UZwFZrt9Y54HmFqheWvkRg.jpg

Pobierz
  • 18
@Kasahara: O, tego nie wiedziałem. Spoko, dzięki ;)

@Ark00: I tak i nie. Nie jest to potwierdzone naukowo, bardziej takie domniemywanie i niesprawdzona teza. Za to na pewno u mnie się pokrywa, bo widzę do po excelku. Tam w filmiku zaznaczam jednak, że to nic "turbo-naukowego" :)
@thus: Jeśli będę mierzył się kaliperem/faldomierzem, to woda w tych komórkach również będzie zachowywała się jak tłuszcz podczas pomiaru i tym samym nie będę widział różnicy w odczytach pomimo, że będę palił tłuszcz?
Jeśli będę mierzył się kaliperem/faldomierzem, to woda w tych komórkach również będzie zachowywała się jak tłuszcz podczas pomiaru i tym samym nie będę widział różnicy w odczytach pomimo, że będę palił tłuszcz?


@bartosz325: no raczej, skoro dalej mierzysz obiętość, którą komórki tłuszczowe mają podobną niezależnie od tego czym są wypełnione. Lepsze będą już wagi inteligentne, a najlepsze będzie specjalistyczne urządzenie wykorzystujące zjawisko bioimpedancji elektrycznej.

Działają one na takiej zasadzie, że przepuszczają
s.....i - > Jeśli będę mierzył się kaliperem/faldomierzem, to woda w tych komórkach r...