Wpis z mikrobloga

Po dłuższym rozmyślaniu doszłam do wniosku, dlaczego #niebieskiepaski nienawidzą #rozowepaski z gatunku #p0lka .

Bo to są kobiety:
- pewne siebie
- znające swoją wartość
- nie dające zwalać na siebie winy za przewinienia niebieskiego
- nie dające wmuszać w siebie poczucie winy
- nie zadowalające się bylejakością

A więc są to kobiety, które dają sobie świetnie radę, nie potrzebują faceta, więc kochać mogą szczerze a nie w zamian za korzyści, do tego na tyle niezakompleksione i inteligentne, że nie dają sobą manipulować. Niebieskie paski, którzy je nienawidzą, to z kolei zakompleksione szkarabeusze, którzy tylko dzięki manipulowaniu różowymi są w stanie dostać od nich wierność, bo oni grają / udają takich ą ę, różowa ma im stopy całować, że oni wybrali akurat ją, a to tylko maska mająca na celu wymusić w różowej coś w rodzaju syndromu Sztokholmskiego. Różowa ma myśleć, że bez niebieskiego jest nic nie wartym gunwem, które skończy pod mostem, a tymczasem jest dokładnie odwrotnie.

P0lki to kobiety, które nie dają sie tak traktować, co odbiera skarabeuszom jedyną broń jaką znajat, która pozwala im utrzymać przy sobie jakąkolwiek kobietę, stąd ta nienawiść do nich i pociąg do tzw "szarych myszek" czyli kobiet nieświadomych, niedoświadczonych, dziewic, które nie znają jeszcze tego mechanizmu manipulacji kobietami i łatwo dają się na to nabrać.

Związek z takim skarabeuszem (na pierwszy rzut oka wydaje się on być takim szarym myszem jak ona, a to najgorszy toksyk i narcyz, stosujący, w przeciwieństwie do patoli, przemoc psychiczną) ryje banię gorzej niż związek z sebixem. Sebix jest przynajmniej przewidywalny w swej głupocie.

#przemyslenia #zwiazki #milosc #psychologia
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zwyklyczlek:

Na samą myśl o Mokebe mi niedobrze, ciężko by mi ten tekst przeszedł przez palce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale przynajmniej się dowiedziałam, że dla piwniczakow p0lka to skrajna patologia, bo na codzien jak wrzucają screeny z tindera to wrzucają normalne teksty normalnych kobiet i 90% p0lkowizmu to ich własne dopiski zaczynające się od "PEWNIE" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: no widzisz, a tutaj chłopaki marzą o cudzoziemkach a nie zauważają swojej hipokryzji podczas plucia na kobiety bo one śmią chcieć włocha, czy hiszpana.

A czego Ty się spodziewasz po gościach którzy wiedzę o kobietach czerpią z internetu? xD Połowa dziewczyn nie miała a piszą stronicowe wywody jakby byli znawcami tematu. Śmiechu warte.
Dodaj do tego ogromną frustrację z braku seksów i dostajesz wybuchową mieszkankę w postaci p0lek, pillów
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek:

Problem w tym że ci ludzie argumentują to co piszą badaniami naukowymi (chooy że wyniki tych badań nie są związane z tezami które głoszą) a przez to młodzi niedoświadczeni faceci wchodzą w dorosłe życie już otoczeni murem fałszywych przekonań

To jest dość upierdliwe

Różowa powie jakieś zdanie, coś się nie tak skojarzy niebieskiemu bo gdzieś tam przeczytał że jak różowa mówi A to tak naprawdę znaczy to B i
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: nie tylko upierdliwe, ale zamiast poznać laskę i stworzyć z nią coś fajnego to będzie szukał tych głupot które się naczytał i nie wyjdzie z tego nic dobrego, a wiadomo jest że jak się na siłę czegoś szuka to się w końcu znajdzie.

No tak to jest dość zabawne z tym tinderem laski w sumie często odpowiadają normalnie, ale kontekst we wpisie jest taki, że to "p0lka" i nie
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek:

będzie szukał tych głupot które się naczytał i nie wyjdzie z tego nic dobrego, a wiadomo jest że jak się na siłę czegoś szuka to się w końcu znajdzie.


@zwyklyczlek:

Dokładnie. Dlatego nikt nie hejtuje istnienia przegrywów, ale to, że ich jad wylewa się z ich nory na resztę ludzi i ich zatruwa od środka.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Dlatego nikt nie hejtuje istnienia przegrywów, ale to, że ich jad wylewa się z ich nory na resztę ludzi i ich zatruwa od środka


Nic dodać, nic ująć.

Ciekawi mnie jedno, czy będzie choć jeden którego ruszą takie wpisy i dadzą powód do rozpoczęcia zmiany myślenia.
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: wątpię.
Ich problem to to, że nawet niebiescy ich nie lubią, ale wolą atakować najsłabsze ogniwo czyli różowe. Coś w stylu "chooy, rodzice mają mnie w doopie, koledzy mają mnie w doopie, ale niech chociaż jakaś różowa mnie pokocha, to wtedy oboje będziemy przegrywać" a tu żadnej różowej nie ma, więc ich brak jest jak taka wisienka na torcie przegrania, więc to im się obrywa najbardziej.
  • Odpowiedz