Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Ej jak macie w pracy przez 8h przerwę 15min, to jak dajecie radę przejść przez cały budynek do socjalnego, załatwić się w łazience i coś zjeść?

Ja do socjalnego mam 4 min w jedną stronę, a karte do odbicia mam zaraz przy stanowisku pracy

Niby do łazienki można po za przerwa, ale trzeba się odbić i mierzą ile jest się w kiblu, a jak ktoś dużo i na długo chodzi to wzywają na rozmowę

#pytanie #praca #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #korposwiat
  • 83
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: XD Robię sobię dziennie przerwy ile chce bo mam pracę zadaniowo-projektową i nikogo nie obchodzi czy będę na lunchu godzinę czy półtorej. Chyba bym kogoś wyśmiał jakby mi liczył czas z zegarkiem.. korporacja to nie Amazon z robotą na magazynie tylko praca przy biurku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wez_idz_sobie: ja niewiem gdzie wy robicie. Na śniadanie mam oficjalnie 15 min ale żeby zjeść wypić kawę i zapalić papierosa to każdy siedzi po 35 min. Na lunch jest oficjalnie 30 min(bezpłatna) każdy siedzi po 45 min do godziny. Krótkie przerwy na herbate / papierosa / WC można brać bez końca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dexterpol: to by Cie #!$%@? z pracy, w sensie nie przeszedłbyś okresu próbnego. Ogólnie robota za 3,5k netto i ludzie tak żyją. Miasko powiatowe herw i powiem, że jeszcze w miarę ok tu jest w porównaniu do innych firm xD
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: ja tam pracuję na produkcji w Polsce B w mieście powiatowym i mam przerwę 30min po 3h pracy i kolejna przerwa 15min po 6h pracy, nikt z zegarkiem nie stoi i nie liczy czy poszedłem o równej godzinie na przerwę i ile dokładnie na niej byłem.
  • Odpowiedz