Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Ej jak macie w pracy przez 8h przerwę 15min, to jak dajecie radę przejść przez cały budynek do socjalnego, załatwić się w łazience i coś zjeść?

Ja do socjalnego mam 4 min w jedną stronę, a karte do odbicia mam zaraz przy stanowisku pracy

Niby do łazienki można po za przerwa, ale trzeba się odbić i mierzą ile jest się w kiblu, a jak ktoś dużo i na długo chodzi to wzywają na rozmowę

#pytanie #praca #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #korposwiat
  • 83
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wez_idz_sobie: Praca zdalna tutaj. Generalnie jak gadam z szefem o jakimś temacie i kończymy to zdarza mi się mi rzucić tekstem "to ja uciekam do wanny na przerwę". I ma to gdzieś, bo robie swoją robotę i na tym mu tylko zależy ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wez_idz_sobie:
Pracuję na dwie zmiany po 8 godzin. Rano mam dwie przerwy po 30 minut, na popołudnie jedna godzinna przerwa o 16 a od około 18-19 do 22 nie robimy już nic oprócz grania w gry, oglądania filmów czy meczy itp
Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wez_idz_sobie: ty, a kupę Ci też oglądają po pracy? Ważą? Wahają? Bo po opisie to taki januszeks, jakbyś szambowóz otworzył i aromatyzował się.
Weź idź do normalnej roboty, bo to jakiś #!$%@? kołchoz.
@wez_idz_sobie: Nawet przez głowę by nie przeszło mi, aby korzystać z toalety w czasie pracy. To brak szacunku i zwykłe okradanie pracodawcy. Tak, nazwijmy rzeczy po imieniu, to kradzież. Jeśli chcesz być w porządku wobec pracodawcy to nie jedz i nie pij przed pracą, aby nie musieć korzystać z toalety. Możesz też korzystać z pieluch dla dorosłych, prawda? Możesz też wstrzymywać, TO na prawdę nic trudnego jeśli ma się dobre intencje.
@wez_idz_sobie: Normalna robota jest taka że godzinne po swojej przerwie, wołasz przełożonego że czas na kawę i idziecie razem do kuchni, pozdrawiając siedzącego w niej Menadżera i nikt nie ma o to pretensji jak robota jest zrobiona i teraz najlepsze pracuje fizycznie na magazynie a nie w biurze.
Niby do łazienki można po za przerwa, ale trzeba się odbić i mierzą ile jest się w kiblu, a jak ktoś dużo i na długo chodzi to wzywają na rozmowę


@wez_idz_sobie: następnym razem podczas takiej rozmowy nasraj kierownikowi na biurko