Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
Ej jak macie w pracy przez 8h przerwę 15min, to jak dajecie radę przejść przez cały budynek do socjalnego, załatwić się w łazience i coś zjeść?

Ja do socjalnego mam 4 min w jedną stronę, a karte do odbicia mam zaraz przy stanowisku pracy

Niby do łazienki można po za przerwa, ale trzeba się odbić i mierzą ile jest się w kiblu, a jak ktoś dużo i na długo chodzi to wzywają na rozmowę

#pytanie #praca #pracbaza #niebieskiepaski #rozowepaski #korposwiat
  • 83
  • Odpowiedz
Ej jak macie w pracy przez 8h przerwę 15min, to jak dajecie radę przejść przez cały budynek do socjalnego, załatwić się w łazience i coś zjeść?


@wez_idz_sobie: nie, pracuje w IT. Godzinka dziennie na konsoli.
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: no i co powiedzą Ci żebyś srał szybciej ? xd chodził bym na te rozmowy i mówił za każdym razem patrzac gościowi głęboko w oczy "no tak srałem, srałem po kebabie. co? nie jeść kebabów? nie stać mnie na lepsze jedzenie dajcie wiecej pieniędzy to będę lepiej jadł" no chyba że się #!$%@? w robocie to nie możesz sobie pozwolić na takie #!$%@?, ale jak robisz swoją robotę dobrze to
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: idz kiedy potrzebujesz.

Do mnie się kiedys przyczepila "menedzerka" - byla to moja pierwsza praca- to powiedziałem jej wprost - "że ide jak muszę, a jak chce to moze mnie nawet wypier*olic" - odpowiedziała mi, ze "fajne mam podejście" - pozartowalismy chwile i miesiac później dostalem awans - lżejsza robotę za ten sam hajs :)
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: No to zacznij jeść przy stanowisku pracy, na start polecam śledzie Surstromming. Może wtedy pod silnym naciskiem współpracowników, szefostwo inaczej podejdzie do sprawy z odbijaniem się i wydłuży przerwę na pożywienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: Może i wpis trochę zarzutkowy, ale przypomniałeś mi o smutnym fakcie, że jest wiele firm, gdzie ludzie w takich warunkach przepracowują tak całe swoje zawodowe życie... ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakieś odbijanie się kartą przy każdorazowym zejściu z hali, przerwa 15 minut i ani chwili dłużej... ( _) Jestem niezwykle wdzięczny losowi, że takie miejsca znam wyłącznie z opowieści!
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie: jak pracowałem kiedyś w takiej podobnej firmie gdzie po fajce, kawie i kiblu byłem 14 min poza ramami czasu pracy i zwrócono mi uwagę to odpowiedziałem że następnym razem się wysram koło biurka i już nikt do konca mojej kariery tam, nie zwrócił mi uwagi.

Nikt nie może ci zwracać uwagi, że za często chodzisz do kibla, a jak zwrócą to idź następnego dnia na zwolnienie lekarskie skoro twoje poświęcenie
  • Odpowiedz