Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Roman_: wyobraź sobie taką sytuację, masz na rano do pracy, wstajesz rano, nie chce Ci się nic, ani zrobić kanapek, ani jajecznicy czy czegokolwiek, nie zamawiasz też diety pudełkowej z samym śniadaniem xD Robisz sobie Soylent i masz wszystko co potrzebne dla Twojego ciała w 2 minuty (30 sekund przesypanie tego do shakera, 30 sekund dodanie wody i wymieszanie, 30 sekund picia i 30 sekund płukania shakera xD)
Swoją drogą ten Huel kosztuje 80zł za 2000kcal gdzie mozna zrobić sobie DIY Huel za 20zł za 2000kcal xD


@devx97: i się #!$%@?ć z przygotowaniem? Zanim bym skompletował to wszystko to by zajęło mi tydzień nie wspominając już o takich kwiatkach jak to 0 gramów jakiegoś składnika nawet jak ustawisz 4 tygodnie. A dochodzi jeszcze do tego fakt, że musiałbyś to przygotowywać codziennie na bieżąco zamiast po prostu zalać wodą. No
Kryspin013 - > Swoją drogą ten Huel kosztuje 80zł za 2000kcal gdzie mozna zrobić sobi...

źródło: comment_1653109997Saok8lzhQvsDa7UIOiEvvE.jpg

Pobierz
@Kryspin013: Bo to jest mój przepis, w którym sobie testowałem różne opcje przez ostatnie pół roku, czasami dodałem coś nowego, czasami czegoś nie użyłem, a nie kasowałem tego bo potem bym musiał dodawać i od nowa pisać wartości odżywcze
Skompletowanie to chwila roboty xD mąkę owsianą masz w sklepie, mąka kukurydziana jest w biedronce, wszystkie te F-VIT są na allegro, olej też jest w sklepie, no 10 minut siedzenia na allegro
Bo to jest mój przepis, w którym sobie testowałem różne opcje przez ostatnie pół roku, czasami dodałem coś nowego, czasami czegoś nie użyłem, a nie kasowałem tego bo potem bym musiał dodawać i od nowa pisać wartości odżywcze

Skompletowanie to chwila roboty xD mąkę owsianą masz w sklepie, mąka kukurydziana jest w biedronce, wszystkie te F-VIT są na allegro, olej też jest w sklepie, no 10 minut siedzenia na allegro XDD


@
@Kryspin013:
przygotowanie z minutę, wypicie z 45 sekund, potem umycie shakera i gotowe xd
Przez ostatnie pół roku, i to nie tak że tylko tym bo jak miałem ochotę na maka czy na cos innego albo byłem gdzieś w gościach to jadłem normalne rzeczy
Smakuje hm czekoladowo xD używam kakao, jedyny naturalny aromat, minus tego jest taki że ma dużo błonnika i jak robię masę i muszę jeść aż 65g kakao
przygotowanie z minutę, wypicie z 45 sekund, potem umycie shakera i gotowe xd


@devx97: czyli przygotowujesz sobie tylko proszek? Jak ci się to z olejem miesza wtedy?

Mieszam to w wiadrze wiertarką z mieszadłem do gipsu XD (chociaż nie wiem czy do betonu by nie było lepsze, muszę sprawdzić)


Mieszanie jedzenia rzeczami nieprzeznaczonymi do jedzenia to mocno #!$%@? pomysł xD
@Kryspin013: właśnie słuchaj tego, firmy takie jak Huel czy Soylent korzystają z tłuszczy w proszku, które nie są dostępne dla zwykłego konsumenta. Można sobie kupić maltodekstrynę z tapioki, która kosztuje hm, juz nie pamietam, ale jest bardzo droga xD Ale można z nią sobie zrobić tłuszcz w proszku https://www.youtube.com/watch?v=x5TToltpSUM
Ale to się nie opłaca i wolę sobie dolać te 10-15ml oleju do każdego shakera
wcześniej używałem lecytyny, która jest emulgatorem (czymś