Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kundzia999: Ejj poruszyłaś bardzo ważny temat. wiesz dlaczego to zazwyczaj ludzie mają krzywe zęby i muszą nosić aparaty? Ten fenomen powstał około 12 tysięcy lat temu, jakimś dziwnym trafem zbiegło to się z tym, że ludzie przestali wtedy jeść surowe produkty a zaczęli jeść "przetworzone", bardziej miękkie, zbożowe

"Hunter-gatherers had almost no malocclusion and dental crowding, and the condition first became common among the world's earliest farmers some 12,000 years ago
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devx97: szczerze mówiąc w życiu o tym nie słyszałam, muszę doczytać. Ja jestem ciekawa jakich chorób się dorobią ci co "nie mają czasu" na normalny posiłek, bo przecież organ nieużywany zanika jak to się ładnie mówi, więc nie wierze, że ich zęby, mięśnie odpowiedzialne za żucie czy nerwy nie ucierpią w żaden sposób.
@BojowyKucyk: białkiem w proszku to się gęsi przez rurkę karmi żeby utuczyć.


@Kundzia999: wiadomo a wodę to piją wielbłądy, co to w ogóle za tekst i jak ja mam na niego odpowiedzieć xD.

schabowy i mizeria to jest prawdziwe jedzenie.

Cokolwiek to znaczy. Wyjaśnij pojęcie "prawdziwe jedzenie"

Mikro i makroelementy, witaminy etc to nie jest wymysł Januszy tylko organizmu.

Jeżeli korzystasz z huel'a jak z tzw. Gainer'ów to nie jest
@Kundzia999: minusem też jest to, że jak się przesuwa to posiłek miesza się że ślina w której są enzymy a tak to wszystko przelykasz i gorzej się trawi, dodatkowo w żołądku stabilizuje się mikroflora jelitowa i jak zje się coś innego to mogą być problemy.
Poza tym niektóre minerały konkurują ze sobą o przyswojenie i jeszcze nie ma zbyt wielu badań w tym temacie ale podobno część z nich się wcale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Marketing w Polsce - obrazić kupującego. A inni poladzy sie cieszsa ze mu #!$%@?ł xd co za ludzie xd


@mleko3-2procent: przecież to nie jest kupujący, tylko jakiś żałosny pajac, co się #!$%@?ł, bo "hurr durr kto to widział jedzenie w proszku, po prostu jedzcie normalnie, bo ja tak mówię". Jak mu się nie podoba, to niech nie kupuje. Po co takie durne komentarze pisać? Dobrze mu odpisali.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ten artykuł pisał twórca Soylentu, w sumie tę stronę, do której dałem link z przepisem też napisał on xD

Za jakieś 2 miesiące zrobię sobie badania, pójdę z tym do dietetyka, zrobię AMA i opiszę wszystko na wykopie O ILE DOŻYJĘ


@devx97: to zbędne. Dekadę jem niezdrowo, słodycze na śniadanie + energetyk, potem inne przetworzone żarcie, McDonald's, mrożone pizze, kiełbaski z grilla i inne gówno. Robiłem rozszerzone badania krwi i moczu,
Trzeba być niezłym kretynem żeby dać się przekonać, że proszek = zdrowy, normalny posiłek

Przecież nawet jak zrobi się sok ze świeżego grejpfruta, to wypicie soku to co innego niż zjedzenie obranego owocu w całości, bo organizm inaczej to trawi.

Co to za problem pójść do dowolnej jadłodajni i zjeść polski obiad za 30zł ?

Huel 80zł za 2000 kcal ? xDDD

To można wypić sobie jako dodatek do diety od czasu