Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że zdrowiej wącha się spaliny jadąc za samochodami bezpośrednio niż ryzykować gra niebezpieczny manewr zjazdu na CPR. Pomijając to że zanim znaleźli się w tej sytuacji pewnie mieli milion możliwości zjazdu.

Gratis ciołki nawet po drodze nie potrafią jechać zgodnie z przepisami tj. gęsiego.
  • Odpowiedz
@sargento: Nie rób z rowerzystów kalek niemogących pokonać krawężnika. XDDDD Z jednej strony jazda po zapadniętych studzienkach, dziurawych poboczach i drogach gruntowych (w przypadku graveli) nie przeszkadza, a z drugiej krawężnik stanowi wielką przeszkodę. XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@cyberchosnek spadła poniżej poziomu dna, bo brakuje ci argumentów?

No tak, komentarze o kryształowej nocy, wyjebywaniu rowerów, teksty o obcisłych gatkach i ogolonych nogach to bardzo wysoki poziom. Być może, ale u Was ( ͡° ʖ̯ ͡°)

różnica jest taka, że ja napisałem swój komentarz na podstawie danych jakie udało się zebrać z tego wątku
  • Odpowiedz
Jeśli znak jest tylko po jednej stronie DDR to znaczy, że DDR wiedzie tylko w jednym kierunku i jeśli jedziesz w drugim to nie ma obowiązku korzystania z ddr. Jak na obrazku


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: nie, że nie ma obowiązku ale to jest wtedy jednokierunkowa DDR i tak jak po jednokierunkowej ulicy nie jeździ się pod prąd tak i po DDR tego się nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@guru8:

u Was


U kogo?

Ktoś mówił, że jest fajna droga, na tyle na ile jeździłem to nigdy nie miałem problemu, żeby rozpoznać ddr. Najwyraźniej niektórzy nie grzeszą bystrością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: o proszę i dwa najbardziej plusowane komentarze bydła rowerowego, prawdziwa plaga. Wywalić tę chołotę całkowicie z dróg, skoro nie wiedzą kiedy nie mogą korzystać to niech nie korzystają wcale
  • Odpowiedz
tam wjechać przez podwójną ciągłą i 20. centymetrowy krawężnik? To nie twoje paseratti którym się wpierdzielasz na chodnik by zaparkować.


@sargento: po prawej nie widzę więc zgodnie z prawem nie ma obowiązku na ddr :)
  • Odpowiedz
Nie będę cię uczył przepisów tylko policjant jeśli będziesz je łamał. Jeśli CPR jest wyznaczony wyznaczona dla kierunku w którym rowerzyści się poruszają lub zamierzają skręcić, rowerzysta ma obowiązek korzystania z takiego CPR'a


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: 1)Ale skąd ty wiesz w którą stronę oni zamierzają skręcić?
2) No i na zdjęciu widać ze coś co przypomina ddr jest wyznaczone dla kierunku przeciwnego niż oni jadą
3) Co to jest CPR bo kodeks nie zna czegoś takiego?
4) to co napisałeś to wziąłeś z głowy czy
  • Odpowiedz
ścieżkami rowerowymi to tylko dziadki jeżdzą


@PIAN--A_A--KTYWNA: Na ścieżkach jest zakaz wyprzedzania. Jak jedziesz z dzieckiem które nie ma 10 lat to nie wolno ci jechać po ścieżce. Śmiesznych przepisów jest dużo więcej.Np na ścieżkach jest dużo wypadków, bo nie wiadomo kto ma pierwszeństwo
  • Odpowiedz
U kogo?

Ktoś mówił, że jest fajna droga, na tyle na ile jeździłem to nigdy nie miałem problemu, żeby rozpoznać ddr. Najwyraźniej niektórzy nie grzeszą bystrością ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cyberchosnek: Wczoraj skręciłem w prawo i zauważyłem, że na drodze w którą skręciłem jest ddr .Co miałem robić, wrzucić wsteczny do skrzyżowania aby na nią wjechać?
  • Odpowiedz
Tak, tam po lewo wyasfaltowane to ddr, ale jak założysz obcisłe lumpy to już nie musisz z niej korzystać #


@2-aminopirydyna: Przecież to są kolarze.Maja kaski i kolorowe koszulki.Rekreacyjni rowerzysci nie maja takiej wprawy to jeżdżą po chodnikach.A ścieżki to są to się urywają i kto by się tym przejmował.Dopóki ścieżki nie będą połączone w spójny system to każdy będzie jeździł jak chce
  • Odpowiedz