Wpis z mikrobloga

i nie ma żadnego przepisu nakazującego rowerzystom jazdę w tej sytuacji po CPR.


@ZmiksowanaFretka: Ale ja się nie odnoszę do konkretnie tej sytuacji. To tylko twoje urojenia. Odnosiłem się do obowiązku jazdy po CPR w odpowiedzi do gościa co nie znaczy, że konkretnie mówiłem o sytuacji ze zdjęcia. Dlatego nie cytowałem opa. Mój wpis traktował luźno o temacie a nie konkretnie nawiązywał do sytuacji przedstawionej na zdjęciu. Ze zdjęcia co dał
w tej sytuacji mogą jechać jezdnią


@ZmiksowanaFretka: Skąd wiesz czy ścieżka wyznaczona obok nie jest oznakowana właściwie dla kierunku ruchu w którym jadą i nie było na nią możliwości wjazdu, skoro zdjęcie jest już w miejscu w którym droga jest?

Jeśli przed wjazdem w ulicę DDR była właściwie oznakowana i można było na nią wjechać to rowerzyści mają obowiązek z niej korzystać. Jeśli nie mogli wjechać to nie muszą. Ale to
oceniam to co widzę na zdjęciu


@ZmiksowanaFretka: Czyli tak jak myślałem. Nie masz pojęcia o tym o czym próbujesz się wypowiadać. Jakbyś znał przepisy to byś znał rozporządzenia które jasno mówią jak ma wyglądać oznakowanie i gdzie ma być. Znaki C-13 - C-16 sytuuje się na początku drogi i na końcu drogi na skrzyżowaniach. Nie ma obowiązku ich repetowania poza określonymi sytuacjami.

Znaki w tej sytuacji mogły by być za samochodem
@ZmiksowanaFretka: Pedalarzom zrobić i najlepszą infrastrukturę to dalej będą szukali dziury w całym, że "chlip chlip ale nie muszę, chlip chlip to kostka brukowa, chlip chlip skąd mogłem wiedzieć". Narzekacie na stare baby chodzące po ścieżkach, że czemu jak mają cały chodnik a wy prezentujecie to samo. Nasrać wam infrastrutury, znaków i przepisów to dalej jeden z drugim cymbał będzie święcie przekonany, że on nie ma żadnych obowiązków xD. Typowe Seby