Wpis z mikrobloga

@ZmiksowanaFretka: Nie spałem ( ͡ ͜ʖ ͡) i tak, jak dostaniesz kiedyś spryskiwaczem po ryju to prawdopodobnie ode mnie tak dla zasady bo gowno możecie mi za to zrobić choćbyście pracowali w policji
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: Nieprawda - poruszam się czasami rowerem. ZAWSZE po ścieżce rowerowej jak tylko jest dostępna, a jak już muszę jechać ulicą to zgodnie z przepisami i przy samej krawędzi jezdni. Do tej pory korona z głowy mi nie spadła wiec chyba da się jeśli tylko się chce
  • Odpowiedz
@pablooooo: fajnie ale nie każdy ma obowiązek zachowywać się dokładnie tak jak ty, to tylko twoje przewrazliwienie. Korona też ci z głowy nie spadnie jak czasem przymkniesz oko na rowerzystę zamiast wypisywać w Internecie jaki to jesteś chojrak bo pryskasz spryskiwaczem w rowerzystów ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: ty się dobrze czujesz? xd KAŻDY ma obowiązek zachowywać się jak ja - jak jest droga dla rowerów to masz prawny obowiązek nią jechać. Jak jej nie ma to masz prawny obowiązek poruszać się jezdnią możliwie najbliżej prawej krawędzi jezdni. Co masz na myśli mowiac ze nie każdy ma obowiązek się tak zachowywać - ze masz 10 lat i zerową znajomość przepisow czy jesteś posłem z immunitetem i nie
  • Odpowiedz
jak jest droga dla rowerów to masz prawny obowiązek nią jechać


@pablooooo: tylko w określonych przypadkach

masz prawny obowiązek poruszać się jezdnią możliwie najbliżej prawej krawędzi
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: @2-aminopirydyna: zdecydujecie się. Albo jest korek i rowerzyści nic nie utrudniają, albo robiący zdjęcie się wlecze i blokuje pas.

To jest tworzynie własnej rzeczywistości. "telefon tylko na 10 sekund" spoko, ale jak rowerzysta przejedzie 200 metrów poza jakąś nieosiągalna sciezka nie utrudniając nikomu to jest juz źle xDD
  • Odpowiedz
Ja wyciągnąłem telefon na 10 sekund, zrobiłem zdjęcie i wyłączyłem, a pedalarze tutaj akurat byli za samochodem ale po chwili jechali środkiem drogi. Jeśli nie widzisz tutaj różnicy to jesteś zwykłym debilem


@2-aminopirydyna: i taką będziesz miał linię obrony, wyciągnąłem tylko na 10 sekund? Kto tu jest debilem xD
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus: wkleję jeszcze raz, bo zła osobę zawołało xD

zdecydujecie się. Albo jest korek i rowerzyści nic nie utrudniają, albo robiący zdjęcie się wlecze i blokuje pas.

To jest tworzynie własnej rzeczywistości. "telefon tylko na 10 sekund" spoko, ale jak rowerzysta przejedzie 200 metrów poza jakąś nieosiągalna sciezka nie utrudniając nikomu to jest juz źle xDD
  • Odpowiedz