Wpis z mikrobloga

Nie tym czymś, tylko DDR, która jest oznakowana znakami poziomymi, więc jest obowiązek jazdy tą właśnie drogą.


@cyberchosnek: Czy jest oznakowany tego nie wiem, ale stosujemy się do znaków ustawionych po prawej stronie. Jeżeli są po lewej to nic one nie znaczą. Poza tym i tak biegnie w przeciwnym kierunku więc również nie mam obowiązku ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@r5678: Jak nie ma obowiązku to pedalarze czegoś takiego jak rozum i godność człowieka to nie posiadają?

@yourgrandma: potem już nie jechali obok siebie ale za to środkiem drogi, sam nie wiem co lepsze xD

@Krystian19922: grubaskiem to co najwyżej ja mógłbym nazwać ciebie, bo akurat sportu tygodniowo to mam więcej niż ty przez miesiąc pewnie xD. Co najlepsze to nawet nie wziąłeś pod uwagę, że samemu mogę jeździć na rowerze, ale nie pcham się między dwa pasy samochodów jak idiota skoro
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: Ej, ale przecież akurat na tej fotce nikomu nie utrudniają, jadą równą prędkością z ruchem ulicznym. Zgodziłbym się jakby blokowali ruch, nie chcąc zjechać.. sam na takich dwóch #!$%@?ów trafiłem, co celowo jeszcze się śmieli zjeżdzając centralnie na środek pasa. a ja cały czas na klaksonie i tak przez dobre parę minut. Jak chciałem wyprzedzić to jeden zajeżdżał mi drogę, zajeżdżając na lewo tak abym nie mógł tego zrobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2-aminopirydyna: nawet jeśli po lewej masz rzeczywiście DDR, to nie wiemy czy prowadzi w tym samym kierunku, w którym zmierzają rowerzyści. Z punktu widzenia szerokości nie wygląda na dwukierunkową.
  • Odpowiedz
@guru8: czy jest oznakowana to nie wiesz, ale to, że nie jest dwukierunkowa już wiesz. Wg oznakowań (łatwo sprawdzić na mapach) biegnie ona w obu kierunkach. Chyba jednak obowiązek jest. Ups ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: #!$%@? wueśniak, rozpoznaje lipepiotrowską, wiec pewnie jesteś jakąś pałą na blachach z obornik lub dtr.
zesrales sie, a i tak w korku jedziecie za autobusem
  • Odpowiedz
Jakbym cie spotkal na ulicy to bym #!$%@? twoj rower na smietnik


@Shiado: aleś się świeżak zagotował ( ͡ ͜ʖ ͡) żyłka nie pęknie?
Nie wsiadaj dziś za kółko bo naprawdę jesteś bliski żeby coś #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@cyberchosnek: To najpierw to udowodnij, że jest obowiązek w tym miejscu. Jeden piszę, że taka ulica, inny piszę że inna, a jedyne co tu jest wiadomoe to że dyskusja spadła poniżej poziomu dna xD

Ja zawsze na takich trąbie. Mam nadzieję, że ty także to zrobiłeś.


@Bunch: Rozumiem, że trąbisz również na wszystkich innych użytkowników drogi popełniających wykroczenia drogowe, np. jechanie 52 km/h na ograniczeniu do 50, przejeżdżanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @2-aminopirydyna: mordy, po to ten typ roweru nazywa się rowerem szosowym żeby jeździć nim po szosie. Po ścieżkach rowerowych jeździ się rowerami miejskimi, góralami. Te rowery której znoszą krawężniki. Nie będę wam już tłumaczyć ile kosztują obręcze do szosy.
Taki rower może kosztować tyle co 2, 5 a nawet 10 waszych gruzów.
  • Odpowiedz
@guru8: spadła poniżej poziomu dna, bo brakuje ci argumentów? Nie widziałem komentarza, że jest to inna ulica i operowałem na danych, które były opisane wcześniej... natomiast ktoś wyżej napisał, że jeździ tą ścieżką rowerową i nie rozumie dlaczego tych dwóch rowerzystów tego nie robi.

Ładny cherry picking.

Blachosmrorziarz


XD żegnam pedalarza
  • Odpowiedz
@guru8: różnica jest taka, że ja napisałem swój komentarz na podstawie danych jakie udało się zebrać z tego wątku i sprawdzić w mapach (na Obornickiej w istocie jest ścieżka dwukierunkowa), jednocześnie zaznaczając, że nie ma pełnego obrazu sytuacji. Ty postanowiłeś się zesrać rzucając domysły.

Czynnikiem, który tu namieszał jest fakt, że OP jest kretynem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@2-aminopirydyna: I jak zawsze festiwal rowerowego #!$%@? w komentarzach. XD
1. To nie jest DDR,
2. Nie ma znaków,
3. Ryzyko wykroczenia,
4. Krawężnik za wysoki/niski,
5. Ciąg jest za szeroki/wąski/
  • Odpowiedz