Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Dzisiejszych czasach znalezienie w fajnej dziewczyny jest równie proste to zamówienie pizzy przez Ubera.
Odkąd ponad 2 miliony ukrainek oraz dzieci przyjechało do Polski wystarczy wystawić na OLX ogłoszenie że masz wolny pokój i wybrać sobie najładniejszą spośród chętnych.
Nie mamy tyle wolnych mieszkań żeby dla wszystkich starczyło miejsca ale możesz pomóc chociaż jednej ukraince.
Ty zyskasz fajną dziewczynę a ona możliwość mieszkania w normalnych warunkach a nie na przykład na dworcu.
Ukrainki są miłe sympatyczne i pracowite.
Już przed wojną przyjeżdżały pracować tam gdzie p0lka nie chciała na przykład na linii produkcyjnej czy w amazonie.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #zwiazki #ukraina #wojna #podrywajzwykopem #p0lka
chemikorganik - Dzisiejszych czasach znalezienie w fajnej dziewczyny jest równie pros...

źródło: comment_1650813096p9hWwA1I5FEFiDIBFlA77Y.jpg

Pobierz
  • 43
@chemikorganik:
Do ogarniecia dla kazdego, staraj sie otoczyc angielskiem na ile mozesz W KAZDEJ DZIEDZINIE ZYCIA.

System operacyjny jak i reszte softu se ustaw w jezyku szekspira. Gry tak samo. Filmy z ang napisami.

Ani sie obejrzysz bedzie B2, bedziesz mial zaparcie, mozliwosc konwersacji oraz zmusisz sie do dalszej nauki (gramatyka, tu trzeba przysiasc i sie naumiec, byc moze z korepetytorem), to wbijesz C1.
@Makak87: w taki sposób jak opisałeś udało mi się nawet zrobić CPE (czyli C2), tylko to już wymaga lat. Ale warto, tym bardziej że po jakimś czasie przychodzi to bez wysiłkowo.

@chemikorganik: jak Ty sobie to opie w ogóle wyobrażasz? Nie znasz dziewczyny zupełnie, nawet nie wiecie jak wyglądacie i myślisz, że uda Ci się z tego zrobić związek? Maks to jakiś seks za mieszkanie za darmo, ale ja bym
@Makak87 @szymon465 czemu jest tak że jak ktoś nie umie angielskiego albo kiepsko radzi sobie na wf-ie to jest najgorszy i wogole beka z niego, ale jak nie umie wszystkich pozostałych rzeczy to jest okej?
@Makak87 ale ja cie nie zacytuje tylko często takie coś widzę w internecie. Ktos nie umie angielskiego to hehe moze sobie podciągniesz. I to samo obserwowałem w szkole (z wfu bardziej). Plus jest jakis taki nacisk zeby podnosic na c1, c2, d1, d2 xD jak by to czynilo czlowieka lepszym, mądrzejszym xD
Plus jest jakis taki nacisk zeby podnosic na c1, c2, d1, d2 xD jak by to czynilo czlowieka lepszym, mądrzejszym xD


@puto:
Przeciez OP sam pisal ze mu B2 potrzebne do lepszej roboty. I dla Twojej informacji, znajomosc jezykow obcych czyni czlowieka "lepszym", a juz na pewno na rynku pracy, daje tez dostep do informacji, poszerza horyzonty. I tak, czyni Cie to madrzejszym. Wynika to ze struktury naszego mozgu.

Jeszcze jakies
@Makak87 tylko takie ze najpierw mu zostalo to wytkniete a potem stwierdzil ze by mu sie to przydalo, a nie tak jak sugerujesz xD lepszym to pytanie co masz na myslisz.