Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Dzisiejszych czasach znalezienie w fajnej dziewczyny jest równie proste to zamówienie pizzy przez Ubera.
Odkąd ponad 2 miliony ukrainek oraz dzieci przyjechało do Polski wystarczy wystawić na OLX ogłoszenie że masz wolny pokój i wybrać sobie najładniejszą spośród chętnych.
Nie mamy tyle wolnych mieszkań żeby dla wszystkich starczyło miejsca ale możesz pomóc chociaż jednej ukraince.
Ty zyskasz fajną dziewczynę a ona możliwość mieszkania w normalnych warunkach a nie na przykład na dworcu.
Ukrainki są miłe sympatyczne i pracowite.
Już przed wojną przyjeżdżały pracować tam gdzie p0lka nie chciała na przykład na linii produkcyjnej czy w amazonie.

#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #zwiazki #ukraina #wojna #podrywajzwykopem #p0lka
c.....k - Dzisiejszych czasach znalezienie w fajnej dziewczyny jest równie proste to ...

źródło: comment_1650813096p9hWwA1I5FEFiDIBFlA77Y.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Makak87: @szymon465: Na co dzień nie miałem okazji za często używać więc dużo rzeczy zapomniałem.
Ale pomysł żeby poprawić nie jest zły.
Polecasz jakiś konkretny sposób?
Czy po prostu wziąć sobie książki których używałem w gimnazjum czy liceum i przeczytać je?
  • Odpowiedz
@chemikorganik:
Do ogarniecia dla kazdego, staraj sie otoczyc angielskiem na ile mozesz W KAZDEJ DZIEDZINIE ZYCIA.

System operacyjny jak i reszte softu se ustaw w jezyku szekspira. Gry tak samo. Filmy z ang napisami.

Ani sie obejrzysz bedzie B2, bedziesz mial zaparcie, mozliwosc konwersacji oraz zmusisz sie do dalszej nauki (gramatyka, tu trzeba przysiasc i sie naumiec, byc moze z korepetytorem), to wbijesz C1.
  • Odpowiedz
@chemikorganik: Widać, że z umiejętnością logicznego myślenia u ciebie równie słabo jak z angielskim. To nie jest casting na dziewczynę tylko udostepnienie pokoju za darmo. Ona będzie sobie sprowadzała czadów z tindera a ty w tym czasie będziesz mógł co najwyżej poćwiczyć gramatykę.
  • Odpowiedz
@Makak87: w taki sposób jak opisałeś udało mi się nawet zrobić CPE (czyli C2), tylko to już wymaga lat. Ale warto, tym bardziej że po jakimś czasie przychodzi to bez wysiłkowo.

@chemikorganik: jak Ty sobie to opie w ogóle wyobrażasz? Nie znasz dziewczyny zupełnie, nawet nie wiecie jak wyglądacie i myślisz, że uda Ci się z tego zrobić związek? Maks to jakiś s--s za mieszkanie za darmo, ale
  • Odpowiedz
  • 0
@Makak87 @szymon465 czemu jest tak że jak ktoś nie umie angielskiego albo kiepsko radzi sobie na wf-ie to jest najgorszy i wogole beka z niego, ale jak nie umie wszystkich pozostałych rzeczy to jest okej?
  • Odpowiedz
  • 0
@Makak87 ale ja cie nie zacytuje tylko często takie coś widzę w internecie. Ktos nie umie angielskiego to hehe moze sobie podciągniesz. I to samo obserwowałem w szkole (z wfu bardziej). Plus jest jakis taki nacisk zeby podnosic na c1, c2, d1, d2 xD jak by to czynilo czlowieka lepszym, mądrzejszym xD
  • Odpowiedz
Plus jest jakis taki nacisk zeby podnosic na c1, c2, d1, d2 xD jak by to czynilo czlowieka lepszym, mądrzejszym xD


@puto:
Przeciez OP sam pisal ze mu B2 potrzebne do lepszej roboty. I dla Twojej informacji, znajomosc jezykow obcych czyni czlowieka "lepszym", a juz na pewno na rynku pracy, daje tez dostep do informacji, poszerza horyzonty. I tak, czyni Cie to madrzejszym. Wynika to ze struktury naszego mozgu.

Jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@Makak87 tylko takie ze najpierw mu zostalo to wytkniete a potem stwierdzil ze by mu sie to przydalo, a nie tak jak sugerujesz xD lepszym to pytanie co masz na myslisz.
  • Odpowiedz