Wpis z mikrobloga

@Karling: moze sie wydawac ze gosc "ogral system" i dostanie robote, dobra kase i w ogole. Ale tak nie jest. Po co mu robota gdzie normalnie nie przeszedlby testow? Niezaleznie od tego czy nie przeszedlby bo ma za malo wiedzy czy dlatego ze zadanie b ylo #!$%@? wynik jest ten sam: nie warto podejmowac prace. Wiec jesli nie warto kombinowac to albo sprobuje pod swoim nazwiskiem i wszystkie strony beda zadowolone,
@Karling: ja #!$%@?. Normalna prace rozpoznasz po rozmowie kwalifikacyjnej i tyle w temacie. W firmach które odwiedzałem i zamiast testu wiedzy/zadan do rozwiazania z dziedziny ktora sie zajmuję otrzymywałem pytanie w stylu jaki kolor pan lubi, czy uwaza pan sie bardziej za lwa czy nosorożca, już wtedy wiedziałem ze #!$%@? z tego bedzie.

Na normalnych rozmowach o prace masz test/pytania/zadania z dziedziny ktróa sie zajmujesz i krótka rozmowe z kierownikiem/dyrektorem czy
dej mie sie należy XD


@Klepajro: gdzie coś takiego napisałem? Niech firmy płacą ile chcą, tylko niech nie marnują mojego czasu skoro w ciągu 15 sekund możemy ustalić, że się nie dogadamy. Jestem bucem bo nie chce spędzić całego dnia na rekrutacji xD

ogolne stawianie na peirdestale tego zawodu XD

Nic nie poradzisz, że akurat teraz wszystko wymaga IT i dzięki IT się wszystko rozwija. To tak jakbyś kiedyś miał pretensje,
wpisy jakichś Mirków po 30 40 lat w ten deseń


@Pelen_watpliwosci: to to jest jakiś popularniejszy trend niż ten jeden obrazek? ale po co? IT ma taki zalew na linked in przecież, że można się "szkolić" z przechodzenia rekrutacji na setkach firm, a przecież żadna i tak nie jest idealna, żeby tak uparcie do niej podbijać... zresztą zauważyłem, że po kilku miesiącach i tak już o Tobie nie pamiętają, nawet w