Wpis z mikrobloga

  • 2
@Karling: akurat #!$%@? o bezsensie pracy dzialu rekrutacji jest uskuteczniane chyba tylko przez ludzi, ktorzy nigdy nie mieli tej "przyjemności" rekrutować kandydatów do firmy.

Jeden z drugim by zrobili rekrutacje i by sir okazalo ze HR jednak by sie przydal xd

Nie, nie pracuje w HR. Jestem kierownikiem dzialu operacji w spedycji i u nas właśnie HRu nie ma od rekrutacji, tylko robimy sami.
Idzie sie własną nogą #!$%@? w czoło
  • Odpowiedz
akurat #!$%@? o bezsensie pracy dzialu rekrutacji jest uskuteczniane chyba tylko przez ludzi, ktorzy nigdy nie mieli tej "przyjemności" rekrutować kandydatów do firmy.

Jeden z drugim by zrobili rekrutacje i by sir okazalo ze HR jednak by sie przydal xd


@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: Robiłem rekrutacje, do dziś dziękuję bogom, że udało nam się wywalczyć #!$%@? HRów z procesu rekrutacji do mojego zespołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KKK1337: Pracuje w IT i pomagałem w rekrutacjach do mojego zespołu. Łajzy HR'owe odrzucali naprawdę kozak programistów bo mieli czelność napisać górne widełki a dalej przepuszczali typków co ledwo hello worda w githubie mieli bo "są tani". Dlatego rekrutacje do moich projektów prowadziłem ja jako PM + Senior Programista ze mną i to my sprawdzaliśmy CV.
  • Odpowiedz