Wpis z mikrobloga

@ophiuchus: widać było podobieństwo do matki i żadnego podobieństwa nie było widać względem archona. Jedna teoria mówi, że archon wziął ją już z bąblem, inna że bąbel był czyjś inny i archon wierzył, że jego. Wszędzie mówił o synie to jakoś wierzę w teorię nr 2

@marv0oo: afera była w 2020. WIdze jakieś resztki komentarzy, niżej jest wpis archona: https://www.wykop.pl/wpis/52716125/mozg-mi-zniszczyla-sprawa-rozwodu-archona-z-neko-c/
ale wiecie ze oni z 3-4 lata nie sa już ze sobą? żonka go wywalila z jego domku gdzie teraz sobie żyje z jakims brytyjczykiem i archon przychodzi do "siebie" (niej) po swoje gierki bo w jego kawalerce się nie mieszczą (a przynajmniej tak mi się obiło o uszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )


@theexitest: A mnie osobiście #!$%@? czy jest cuckiem, czy lubi wylizywać swojej starej
Nie są razem od dwóch lat i faktycznie Neko odeszła do jakiegoś szkockiego muzyka, ale reszta to są jakieś bzdury przecież xD Ten dzieciak to jakaś rodzinka Neko którą Cuckhon wziął na przetrzymanie żeby zbawić go od Śląskiego życia, a nie ich syn XD Tak samo jak Qzak który jest bratem Neko i co najśmieszniejsze - dalej mieszka z Archonem XD Nie ma szans żeby młody nigdy nie przewinął się przez żadny