Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 63
137 782 + 129 + 126 = 138 037

129 - Biało Kurpiowski żwir, piachy i szutry ( ʖ̯) Start z Ostrołęki, na początek zajechałem na RowerPark Czarnowiec, czyli leśny tor na uboczu. Dalej kilka miejscówek nad rzeczką Orz oraz spora żwirownia obok wioski Dzwonek. Następnie zabytkowy park w Grodzisku Dużym ze średniowiecznym grodziskiem obok. A główny cel to fajnie przystrojona i ciekawie zadbana wioska Trynosy oraz kwadracik za Zalesiem ¯(ツ)/¯ Akurat jak pierwszy raz byłem w tej wiosce to trafiłem paskudną pogodę z deszczem, odpuściłem wtedy polne odcinki za wioską i zrobiła się tam mała dziura w kwadratach. Zadupia takie, że jakoś nigdy na innych trasach nie było okazji tam zajechać :) Ogólnie sztos pogoda na rower tego dnia ()

126 - Z pół roku minęło od ostatniego rozszerzenia niebieskiego kwadratu, więc najwyższa pora na powiększenie do 50x50. W sumie to nic się zbytnio nie zmieniło przez te miesiące, ciągle brakowało jednej, czy dwóch tras w narożnikach, żeby to powiększyć, no ale zimą wybierałem inne trasy.

Główne cele wycieczki to Rezerwat Bagno Pogorzel oraz Góry Łańcuchowe, czyli leśne górki i wydmy na południe od Mińska Mazowieckiego. Jest tam też tor downhillowy dla zaawansowanych, no ale mój koślawy Marin Four Corners w każdych warunkach daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kwadraty
Max square: 50x50 (+1)
Max cluster: 4057
Total tiles: 10115

#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1649931369SUtEQ2fBJaqw8CGeL6n3WL.jpg
  • 22
@munioman: Aj fakt, zapomniałem zawołać prawie 500 osób z tej wioski obserwujące swój lokalny tag ;)

@marafc: Sporo, lubię sobie tworzyć trasy, z reguły zimą jak mniej jeżdżę to dużo ich powstaje na kolejny sezon. Kiedyś opisywałem już tutaj główne punkty, którymi się kieruję przy tworzeniu, więc linkuję tamten komentarz: https://www.wykop.pl/wpis/50613891/491-696-143-93-491-932-wypad-z-namiotem-zakonczony/#comment-179234747