Wpis z mikrobloga

@mlodyernest Nie wiem czy kiedykolwiek się dowiem. Interesuje mnie astronomia, fizyka, historia, filozofia. Ale po tych kierunkach ciężko o robotę więc ich nie rozwijałem. Bawiłem się trochę w elektrykę, a teraz pracuję w księgowości. Robota nie za bardzo mi odpowiada, ale na ten moment żadnej lepszej opcji nie widzę.
@Zorannio

nie potrafię robić tego co chciałbym robić dostatecznie dobrze aby z tego żyć, tudzież robienie tego w sposób skomercjalizowany sprawiłoby, że musiałbym to robić w sposób w jaki nie chciałbym tego robić i przestałoby to być tym, co chciałbym robić.


Bardzo mądre słowa, które trzeba powtarzać, szczególnie tym co wyskakują z tekstem "pracuj w tym co naprawdę lubisz robić, a nie przepracujesz ani jednego dnia"

@mlodyernest: że chcę robić w R&D i technologii- 11/12, że uwielbiam mikrokontrolery i chcę się z nimi związać na dłużej- 25 na studiach mgr. co w sumie mi się udało, do szczęścia brakuje mi tylko zdrowia, niewysokich stóp procentowych i normalnych sąsiadów jak już się przeprowadzę na swoje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mlodyernest: 23 ale to jest mocno kontrowersyjne więc nie powiem.

Teraz jako taką satysfakcję sprawia mi sprzedaż internetowa używanych produktów. Piszesz w aukcji co chcesz, ludzie nie czytają, kupują a potem mogę z dziką satysfakcją powiedzieć przez telefon: "Oczywiście produkt ma wady co zostało uwzględnione w opisie oferty" ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mlodyernest: W liceum chciałem być programistą. Niestety nie dostałem sie na studia na ten kierunek, wiec poszedłem na telekomunikacje. Na studiach zacząlem robić CCNA i stwierdziłem, że chce byc network adminem.
Zacząłem nawet pracować w call center jako admin, ale firma szybko padła i trafiłem do firmy telekomunikacyjnej, gdzie jestem juz 13 rok.
Jakby nie patrzeć to poniekad robię to co chcialem robić, ale jednak nie tak jak sobie to wyobrażałem
@mlodyernest: Prawie 26. Aktualnie robię doktorat z podejmowania decyzji przez roboty. Ogółem bardzo to lubię, ale aktualnie zabiera mi to bardzo dużo czasu i energii, więc nie dałbym rady to robić do emerytury. Aktualnie plan jest taki by zarobić kasę, zainwestować ją, a następnie robić to na pół etatu.