Wpis z mikrobloga

@mlodyernest: Chce iść do pracy/mieć pieniądze by robić rzeczy na które mam faktyczną ochotę. Praca to tylko środek pośredni a nie cel sam w sobie ;P
To jak chcieć się napić herbaty na ognisku masz kubek, herbatę, wodę i jeszcze trzeba zagotować ją czyli rozpalić ogień tym właśnie jest praca. #!$%@? się by dojść do celu niczym więcej :P
  • Odpowiedz
@coolcooly22: nawet nie umiałem obsługiwać Painta porządnie, przed 27 nawet nie wiedziałem o co chodzi w tym całym programowaniu. Wcześniej pracowałem na budowie, na taśmie w fabryce itp.
  • Odpowiedz
@mlodyernest: oczywiście, że mógłbym, lecz od dłuższego czasu należę już do kasty 10k na dość tanim w Polsce rynku i nie ukrywajmy, że musiałbym obniżyć standard życia pod względem materialnym pewnie na dość długi okres czasu biorąc pod uwagę panujący nepotyzm w branży leśnej. Co składnia mnie mimo wszystko do zaciskania zębów tam gdzie jestem. Jednym zdaniem; nie chce mi się zaczynać już z niskiego pułapu wolę siedzieć w finansowej w
  • Odpowiedz
@mlodyernest wiem jaka branża mnie mocno interesuje (medycyna) ale czy chce w niej pracować nie wiem. Turbo introwertyk ma ciężko .
Na pewno korpo dla mnie odpada - fuj excel fuj statystyka
Jakieś programowanie - odpada.- debil here plus nudy
Praca na dworze odpada.
Praca z kaszojadami odpada.
Praca z madkami w każdej formie odpada
Obsługa wycieczek, tłumów ludzi - odpada
Handel - odpada ( z moim #!$%@? xD)
Praca z patusami
  • Odpowiedz