Wpis z mikrobloga

@mlodyernest: nigdy nie miałam żadnego planu, kompletnie nic, szczególnie w tym kierunku w którym poszłam. decyzja zapadła (kierunek studiów) w przeciągu kilku dni, trochę przypadkowo, bo pisząc maturę nie brałam tego pod uwagę. dostałam się, zaliczyłam 8 lat edukacji plus na ten moment ok. 10 lat w zawodzie. jestem zadowolona, spełniam się pod wieloma względami, nie chciałabym robić nic innego. no może czasem marzy mi się praca przy której, potocznie mówiąc,
@mlodyernest: 28lvl
Wyspecjalizowałem się w branży w której praca może w 5-6 firmach w Polsce jest xD Chyba że ktoś potrzebuje specjalisty do spraw badań kompatybilności elektromagnetycznej zarówno w zakresie dyrektywy EMC jak i reda? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za granicą lepiej ale za dużo spraw tu mam żeby wcisnąć new game i #!$%@?ć stąd.
Teraz po 5 latach przebranżowiłem się na IT i musi w IT
@mlodyernest poszedłem na studia, na które nie było egzaminów, ale okazało się że nie mam szans się dostać na ten kierunek, więc musiałem w 5 minut zdecydować się na inny z listy :) potem jak mnie życie zmusiło do pracy, rozesłałem 50 CV do różnych firm i zatrudniłem się do jedynej, która się mną zainteresowała. Okazał się to januszex:) potem zmiana na inne stanowisko w innej firmie