Wpis z mikrobloga

  • 0
@mlodyernest jakoś w gimbazie wiedziałem że chce być stack overflow developerem - nie wiedząc, że istnieje taka strona jak stack overflow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@NorthWarrior: no moim zdaniem jest tak ze nawet jak sie czym bardzo interesujesz to i tak będzie cię to jakoś #!$%@?, nie robię randomowej pracy bo studia dały mi perspektywę. Osobiście myślę ze da się być dobrym, z pewnością nie top na świecie ale tak żeby dobrze ogarniać robotę to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlodyernest: mylisz sie bo sie nasluchales #!$%@? randomow z neta ze jezeli chceszz byc wcczyms dobrym to musisz to kochac i musi sprawiac Ci to przyjemnośc.

Magiczne doświadczenie sprawi ze będziesz w czymś lepszy niz random ktory to kocha xD
  • Odpowiedz
@NorthWarrior jestem wyspecjalizowany w tym co robię. Od kilkunastu lat zajmuje się sprzedażą do kanału horeca i mam masę kontaktów i znajomości. To sprawia że jestem łakomym kaskiem dla pracodawców. Mam czas pracy zadaniowy. Auto służbowe dobrej klasy i pracuje ile i jak chce. Niedawno zmieniłem pracę bo w poprzedniej był sufit. Teraz go nie ma ale okazuje się że zadanie które mi postawiono może być niewykonalne. To mnie #!$%@?. #!$%@?ą mnie
  • Odpowiedz