Wpis z mikrobloga

Po lewej stronie osoba z zajebiscie szybkim metabolizmem a po prawej osoba, u której wraz z wiekiem metabolizm zaciągnął hamulec ręczny. Tak to wygląda niestety i nawet jak ktoś o siebie nie dba, żre syf, pije alkohol ale ma szybką przemianę materii to lekko brzuch mu odstaje i to tyle. Ten po lewej to może nawet w ogóle nie ćwiczyć, ale wystarczy że nie chleje i nie obżera się a przy tym
@Piterovy Żadne wymówki. Geny mają największe znaczenie na to jak ktoś wygląda. Masz dobre geny to wystarczy w na prawdę minimalnym stopniu dbać o sylwetkę i wyglądasz bardzo dobrze. Jak ktoś ma #!$%@?ły metabolizm to musi ostro orać na siłowni i całe życie pilnować diety. Ja mam wolny metabolizm i cały czas muszę być aktywny oraz pilnować diety aby dobrze wyglądać. Jestem po trzydziestce. Jak jadę na urlop na 2 tygodnie i
@bosman1705: nie zgodzę się, że najważniejsze są geny. Co najwyżej mogę się zgodzić ze mają wpływ na to. Tak naprawdę bilans kaloryczny to jedyne co sprawia, że tyjemy i chudniemy. Znam bardzo dużo otyłych osób, żadne nie odżywiają się dobrze (podjadanie przed snem, jedzenie kiedy to nie jest potrzebne, brak regularności w posiłkach) i ruszają się mniej (mniej sprzątania, mniej ruchu w domu i poza nim). Przy tych otyłych których znam