Wpis z mikrobloga

btw. mówisz o zniesieniu obowiązkowego szczepienia na covid, przypomnij mi kiedy taki obowiązek został wprowadzony?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Normie_Lurker: ograniczanie podstawowych praw na podstawie szczepienia lub nie, jest jak najbardziej pośrednim obowiązkiem. A sugerowanie, że wszyscy którzy się niezaszczepili to antyszczery wierzące w NWO, płaską ziemię, reptilian i RFID jest głupie i pełne ignorancji.
Przecież dokładnie tak było.


@Jubei: poza tym wcale tak nie było. Nie dość, że sofizmat to jeszcze hiperbolizowanie by odwrócić uwagę od gówna na własnym podwórku. Ponawiam pytanie dlaczego #neuropa to takie obleśne kreatury?
@Antibambino: merytorycznie xD

@SlimKirby: j.w., kolega chyba na innym portalu siedział podczas pandemii. Komu starasz się wmówić, że nie było dyskusji o nwo, eksperymentalnych preparatach które uszkadzają organizm białkiem kolca, że to operacja depopulacyjna? Wręcz wyśmiewanie i nagonka na osoby zaszczepione.

A co do pytania o neuropę, to nie wiem na #!$%@? je do mnie kierujesz? ¯\_(ツ)_/¯
j.w., kolega chyba na innym portalu siedział podczas pandemii. Komu starasz się wmówić, że nie było dyskusji o nwo, eksperymentalnych preparatach które uszkadzają organizm białkiem kolca, że to operacja depopulacyjna?


@Jubei: oczywiście, że takie głosy pojawiały się ale nie powiedziałbym żeby było ich jakoś specjalnie dużo.

Wręcz wyśmiewanie i nagonka na osoby zaszczepione.


@Jubei: było dokładnie odwrotnie i zresztą trwa to nadal. Gdy ktoś ośmielił się poddać w wątpliwość słuszności
@Antibambino ale ja nie neguję tego, że mogą wystąpić skutki uboczne. Moim zdaniem ważny jest bilans - dzięki szczepieniom jest mniejsza szansa na powikłania pocovidowe, zarazić się też jednak trudniej. Jest to moja prywatna decyzja, nie chcesz to się nie szczep, nikogo nie zmuszam ¯_(ツ)_/¯
zarazić się też jednak trudniej


@BejitaSan: W najlepszym przypadku nie mają na to wpływu. W najgorszym zwiększają ryzyko. Polecam oficjalne wykresy w najbardziej "wyszczepionych" krajach. Choćby w Niemczech, gdzie w dalszym ciągu obowiązuje nakaz noszenia szmateczek. Do tego dane dot. liczby hospitalozowanych. Większość "zaszczepiona". Aż przestali podawać te dane.