Wpis z mikrobloga

@SlimKirby: ja się odkleiłem? Typie... XD To ty nazywasz losowo wybrane osoby neuropejczykami. Weź parz tę yerbę słabszą czy co tam pijesz, bo jeszcze wylewu dostaniesz na ten piękny umysł. ;)
A pamiętacie jak covidianie chwalili się na tagu przyjęciem preparatu eksperymentalnego?


@Antibambino: pamiętam że byli wyśmiewani przez ruskie onuce które najpierw najeżdżały z incelami na kobiety, potem właśnie na covidian i mianowali się czarmanderkami i razem z incelami i antycovidianami uderzyli na Ukraińców by szerzyć pro rosyjskie treści.

P.S. teraz znów zaczynają się pojawiać incelskie treści i wykopki je plusują. Czyżby druga część poprzedniej strategii?
@Normie_Lurker a pamiętasz jak covidianie śmiali się z szurow mówiących że będzie więcej szczepień niż 1 dawka? A pamiętasz jak covidianie mówili że poczekajmy w lockdownie 2 tygodnie i wszystko wróci do normalności? A pamiętasz jak covidianie zabronili w święta 2020 spotykać się z rodziną w więcej niż 5 osób? A pamiętasz zakaz wychodzenia z domu w sylwestra od 18? XD
pamiętam "naukowców" mówiących że szczepionka zatrzyma covida xd. Było też mówione że ma 100% skuteczności. Nikt z tych kłamstw nie został rozliczony, ludzie mają #!$%@?


@Rvxdbnu: nikt nigdy nie powiedział, że szczepionka ma 100% skuteczności, kłamco xD a szczepionka zatrzymałaby covida, tylko no widzisz, ludzie się nie zaszczepili xD
Typie... XD To ty nazywasz losowo wybrane osoby neuropejczykami.


@Jubei: matołku nie nazwałem cię neuropkiem to dopowiedział sobie twój malutki móżdżek. Przypomniałem tylko pytanie. Ładnie uciekłeś od sedna dyskusji. ()
@Normie_Lurker depopulacja przecież to nie ma być jednodniowy proces, a jeżeli nie widzisz kierunków socjalistycznych na całym świecie to mam złą wiadomość.

Oczywiście skoro z dnia na dzień nic się nie zmieniło drastycznie, a jedynie pewne procesy przyspieszyły to nic nie znaczy dla Ciebie i nie ma się czego obawiać ani z czym walczyć. Ogromne zmiany wymagają czasu i cierpliwości, to nigdy nie jest szybki proces.
@Normie_Lurker: a o traktacie pandemicznym i agendzie 2030 słyszałeś? Tam masz komunizm wyłożony kawa na ławę prosto z ust światowego forum ekonomicznego i who. Co jeszcze Ci potrzeba? Mają Ci zapukać do drzwi i powiedzieć wprost że będziesz biedny, je*any przez elity i nie będziesz miał żadnych praw? Co do czipowania to podeślij mi jakiegoś linka gdzie ktoś o tym mówi i który zbiera poklask. Większość osób protestowała przeciw irracjonalnym obostrzeniom
@Antibambino tak, półtora miesiąca temu brałem 3 dawkę ( ͡º ͜ʖ͡º) i 4 też mogę wziąć na "zimę". Zabić mnie to nie zabije ani szczepionka ani choroba, a przynajmniej nie będę chory leżał i hajsu tracił ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SlimKirby: ponowiłeś jak to określiłeś pytanie pod moim postem. Anyway...

Z mojej strony eot, bo twój ogromny, obszerny i zajebiście precyzyjny mózg #!$%@?ł mnie na atomy. Jesteś tak inteligentny, że nawet pisząc te słowa czuję jak twoja zajebistość promieniuje w moją stronę.

Nie pozdrawiam onanisto, trzymaj dalej swój zakuty łeb głęboko w dupie.
bo twój ogromny, obszerny i zajebiście precyzyjny mózg #!$%@?ł mnie na atomy. Jesteś tak inteligentny, że nawet pisząc te słowa czuję jak twoja zajebistość promieniuje w moją stronę.


@Jubei: dziękuję za komplementy ale przeceniasz mnie. Jestem przeciętniakiem to ty po prostu stawiasz tak nisko poprzeczkę. To żaden wyczyn być mądrzejszym od ciebie.

Nie pozdrawiam onanisto, trzymaj dalej swój zakuty łeb głęboko w dupie.


@Jubei: długo nie trzeba było czekać na
@SlimKirby: o mój borze. Boli cię jak jasny #!$%@?. Ok, zadałem sobie trud i zajrzałem w twój profil, w końcu jak mnie miesza z błotem jakiś arcyinteligent, to warto się zapoznać z jegomościem. Konkluzja?

XD

Idź stulejarny ćwierćinteligencie w #!$%@?. O, to jest mój merytoryczny argument na jaki zasługujesz.
@Normie_Lurker: "jestem prawie pewien że za tym kryje się jakaś dziwna afera" "coś, nie wiem co" "to nie wyszło" "są podejrzenia..." i tam wymienia te rzeczy (homoseksualizm podał dla beki, co sam u Stanowskiego przyznał.

Także ewidentnie szył tak, że nic nie można mu zarzucić bo ani nie powiedział że to się dokonało, ani nie powiedział, że taki był plan na pewno, ani nie wskazał, co by to miało być, tylko
@Normie_Lurker: A szury mówiły XD Fajne wybrnięcie żeby odwrócić uwagę od tego, że szczepionka w tej technologii była rzeczywiście pierwszy raz użyta na ludziach i w dodatku w przyśpieszonym trybie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antibambino: Tego nie da się zapomnieć, chociaż covidianie będą się nie tylko wypierać że dali się wyruchać bez mydła to jeszcze będą twierdzić że to dzięki nim nie ma już pandemii :)