Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko138
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Midnight_Animal

Midnight_Animal

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33784
  • Znaleziska 96
  • Mikroblog 33688
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 3
B1ES
B1ES
przedwczoraj, 15:09:18
  • 31
#raportzpanstwasrodka Niewyraźny Gospoś wpadł zatankować jeszcze trochę Cambodii zanim pojedzie odebrać Cukrową...
B1ES - #raportzpanstwasrodka Niewyraźny Gospoś wpadł zatankować jeszcze trochę Cambod...

źródło: 20121927981278

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 21:43:36 via Wykop
  • 1
@renniferlopez2: Po co kupować ubrania jak stare jeszcze się na gabie trzymają, środki lepiej upłynnić. A z roku na rok ich coraz mniej.
  • Odpowiedz
DarthRevan155
DarthRevan155
przedwczoraj, 21:24:58
  • 11
#kononowicz #patostreamy #oprawcy

Nie zapowiada się kolorowo...

A dodajmy jeszcze, że część więźniów mogło oglądać starą szkolną lub widzieć słynny spot wyborczy. I mogą się bardzo zdenerwować, że ktoś wykończył śmiesznego pana w sweterku, który ich kiedyś bawił.

A jak sprawa będzie mega nagłośniona i dojdą inne artykuły... plotki w więzieniu roznoszą się BARDZO SZYBKO.
DarthRevan155 - #kononowicz #patostreamy #oprawcy

Nie zapowiada się kolorowo...

A d...

źródło: Screenshot_20260625_232020_Chrome

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 21:37:25 via Wykop
  • 35
@DarthRevan155: Sorry, ale te screeny z ai to jest dosłownie ten sam poziom co zdymane pandy irasa czy maile losgumita. Po c--j wy tego używacie?
  • Odpowiedz
marjan1234
marjan1234
przedwczoraj, 16:22:59
  • 12
Cieszy, że Senat RP pochylił się nad ustawą Lex Nowaki i przyjął ją bez poprawek. Teraz JE Karol Nawrocki złoży pod nią podpis i tym samym dziedzictwo kandydata na senatora - Kononowicza będzie zachowane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 16:26:42 via Wykop
  • 9
@marjan1234: Dziedzictwa dla jego już nie ma, kanał Kononowicz orginal spadł
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
przedwczoraj, 11:40:56
  • 1
Za co 0jor siedział? #kononowicz #patostreamy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 11:42:13 via Wykop
  • 8
@mirage50: Zależy o której odsiadce mówisz, ale ogólnie to rozboje, kradzieże, udział w grupie przestępczej oraz pobicie policjanta.
  • Odpowiedz
Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
przedwczoraj, 05:21:35
  • 40
#kononowicz
Bekę przepotężną mam z tzw. discordowców, którym już Olo nie pasuje, a za to cieszą ich jego porażki i przez to kibicują mlecznej ekipie. Kiedyś tak włazili w jemu w dupę, że szok. Teraz, zawiść, złość, chęć zemsty, dowalenie, układanie się z mleczną ekipą. Dla nich lepiej uwalić śledztwo, bo "łoluś już niedobry". I tak najlepsi są tacy, co niby pytają się jak tam Olo, by tylko dowalić swoje
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 10:38:12 via Wykop
  • 1
@PZt37: Niestety to akurat tak nie działa, bo będąc przeciwko jednej stronie popierasz automatycznie drugą stronę (zaznaczam stronę, nie osobę). Kiedyś jedynie mogłeś być tzw niedzielnym widzem i tylko sobie oglądać śmiesznego grubasa w sweterku, nie mając pojęcia o działaniach zakulisowych, ale obecnie tego nie ma.
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 11:11:31 via Wykop
  • 0
torpedując działanie Olgierda pomaga się pośrednio Noviczokom


@PZt37: Dokladnie, dlatego twierdze że albo jest się po jednej albo po drugiej. Można nie lubić olgierda ale gdy zaczynasz mu brudzić to automatycznie stajesz się lateksem, bo czy chcemy czy nie to on jako jedyny z nim faktycznie walczy. A jak wspomniałem trzeciej strony, czyli ludzi zwyczajnie oglądających nie ma już bo nie ma filmów.
  • Odpowiedz
dizel81
dizel81
dizel81
przedwczoraj, 04:30:08
  • 14
Ciocia Ania pozdrawia wykop:)
#raportzpanstwasrodka
dizel81 - Ciocia Ania pozdrawia wykop:)
#raportzpanstwasrodka

źródło: m3

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 10:51:01 via Wykop
  • 2
@Marecki85: Możliwe ze nie przechulała, a jako jedynej znudziło się nic nierobienie w kraju 3 świata.
  • Odpowiedz
Jasiok
Jasiok
Jasiok
przedwczoraj, 09:39:42
  • 18
Oczywiście, że bestia z gór będzie do końca się wybielać.
#kononowicz #patostreamy
Jasiok - Oczywiście, że bestia z gór będzie do końca się wybielać.
#kononowicz #patos...

źródło: asas

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 10:31:46 via Wykop
  • 13
pary biznesmenów, co pod koniec fazy na fotowoltaikę wtopili kasę w panele


@wsiokom: Dokładniej to wtopili kase na działkę, bez sprawdzenia wcześniej czy możliwe jest podłączenie jej do sieci, co jest jeszcze bardziej komiczne, bo teraz jest kredyt w banku na bańke na puste pole.
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
przedwczoraj, 10:25:32
  • 22
"My staramy się, płacimy wielkie pieniądze, żeby Krzysiek jakoś wyglądał(...)".

No to sami widzicie, można p-----------ć podopiecznemu.
#kononowicz #oprawcykononowicza #patostreamy
gr0m1t - "My staramy się, płacimy wielkie pieniądze, żeby Krzysiek jakoś wyglądał(......
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal przedwczoraj, 10:28:01 via Wykop
  • 21
@gr0m1t: "My płacimy wielkie pieniądze aby krzysiek jakoś wyglądał" kontra "krzysiek umyj się, bedziesz mercedesem jechał"
Jak zwykle klasycznie nowak nie widzi nic poza pieniędzmi oraz nie rozumie szkolnej.
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal 24.06.2026, 22:56:35
  • 24
Rewelacja jest z krzyżowej, nowak z córką pastorowej...
#kononowicz #patostreamy
Midnight_Animal - Rewelacja jest z krzyżowej, nowak z córką pastorowej...
#kononowicz...

źródło: mysza

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
Mata_Tatami_W_Palacu_Szoguna
24.06.2026, 23:09:02 via Wykop
  • 19
@Midnight_Animal: Choć Madera byla w planie, trza jechać na przesłuchanie
  • Odpowiedz
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
wilkolak-strzegomianski
przedwczoraj, 05:21:44 via Wykop
  • 9
@Midnight_Animal:
wilkolak-strzegomianski - @Midnight_Animal:

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-25 071723

Pobierz
  • Odpowiedz
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
NiebieskakartaAntoniuk
24.06.2026, 15:39:30
  • 9
#kononowicz To nie o to chodzi że go bronicie. Chodzi o to że gdyby nie my czyli garstka samodzielnie myślących to nigdy byście się nie dowiedzieli że w ogóle musicie go teraz bronić nawet nie wiedzielibyście że musicie odwracać uwagę i zmieniać temat by przykryć niewygodną prawdę. I tu leży problem. Nawet nie domyślacie się w ilu jeszcze kwestiach jesteście okłamywani, ile niewygodnych faktów jest przemilczane. Skoro was tak szanuje
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 24.06.2026, 16:26:12 via Wykop
  • 2
@poster900: Jest malutka różnica między ciśnięciem beki z komucha na lajtach, a wypisywaniem do każdego możliwego członka rodziny, telefony, stalkowanie. No ale to zbyt skomplikowane przecież.
  • Odpowiedz
Kopytki
Kopytki
24.06.2026, 15:25:44
  • 25
"O ZOBACZCIE CALA REKLAMÓWKA. BYL KRZYSIEK W URZEDZIE. BYLA IMPREZA, CALA REKLAMOWKE CIASTEK. TEGO TERAZ MOGA D--Y PRZYCHODZIC. MIALO BY SIE CZYM POCZESTOWAC O."
#kononowicz #patostreamy
Kopytki - "O ZOBACZCIE CALA REKLAMÓWKA. BYL KRZYSIEK W URZEDZIE. BYLA IMPREZA, CALA R...

źródło: 1000208518

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 24.06.2026, 16:11:11 via Wykop
  • 4
@Kopytki: On to przecież wyłącznie do uniwerstalu później przychodził aby szabrować fanty z aut.
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal 24.06.2026, 16:21:17 via Wykop
  • 15
@Kopytki: Dokładnie, efekt wychowania przez sybiraka - "to się przyda się", trzeba wszytko co za darmo brać, gromadzić, nie wyrzucać bo się przyda kiedyś.
  • Odpowiedz
testocore
testocore
23.06.2026, 21:22:50
  • 3
Co tam słychać?
Rudy już siedzi?

#kononowicz #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 21:37:59 via Wykop
  • 5
@testocore: 17 lipca usiądzie.
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal 24.06.2026, 10:49:38 via Wykop
  • 2
@AntyBocian07: O panie, teraz to napewno rudy nie bedzie siedział XD. Biedaczek musi pisać odpowiedzi pod losowymi postami bo każdy go ma na czarnej.
  • Odpowiedz
Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
23.06.2026, 17:44:03
  • 12
#raportzpanstwasrodka
Chilli_Heatwave - #raportzpanstwasrodka

źródło: 060de76a2f757c956fed27aa73607c789ecaac48f36e4e3a45a77618382b4777

Pobierz

Jesteś w restauracji i które spagetti wybierasz?

  • Marchetti (Maupcin) 32.1% (25)
  • By Phanna 67.9% (53)

Oddanych głosów: 78

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 17:46:04 via Wykop
  • 26
@Chilli_Heatwave: Oba wyglądają jak resztki z polskiej stołówki. Akurat dobrze się dobrali, bo phana to taki kleszcz w wersji damskiej i nieuzależnionej od alko.
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 17:38:05
  • 22
Jeśli obecnie dwie cebule niszczą budżet waldemara z kiosku, po chyba roku przebywania w kambo, to pomyślcie co bedzie za rok. Bedzie chyba worek 50kg ryżu kupowany na rok prowiantu i tyle. #raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

exde
exde
exde
23.06.2026, 18:00:45 via Wykop
  • 16
@Midnight_Animal: Nie doceniasz potencjału kambodżańskiej dżungli. Za rok zamiast narzekania na ceny będzie zachwalanie życia blisko natury, bo jak budżet się nie zepnie, to zawsze można przejść na dietę "co dziś udało się znaleźć w lesie". Trochę dzikich bananów, trochę pędów bambusa, jakieś zioła z pobocza, owoce tamaryndowca i ryż. Po paru miesiącach będzie tłumaczył, że miejscowi tak żyją od zawsze i to jest prawdziwy sekret długowieczności.
  • Odpowiedz
monterinho
monterinho
monterinho
23.06.2026, 18:03:04 via Wykop
  • 3
@Midnight_Animal: Te cebule są z ostatniego odcinka?
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 14:51:01
  • 34
W głowie się zakrąciło już olszewskiemu od dowodów na znencanie i pan olgierd bedzie musiał iść wyjaśnić co się stało się na szkolnej. #kononowicz #patostreamy
Midnight_Animal - W głowie się zakrąciło już olszewskiemu od dowodów na znencanie i p...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal
Autor
23.06.2026, 15:03:57 via Wykop
  • 3
@gr0m1t: Ja bym polecił jeszcze predecesor czyli serie "czysty jak łza" (niestety chyba z yt spadło)
  • Odpowiedz
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
krzysztof_suchodolski
23.06.2026, 14:51:06
  • 17
W 2024 z kumplem zrobiliśmy rajd po Białym po miejscach związanych z US17 a dalej stopem do Augustowa. Piękne to byli czasy, nie zapomnę nigdy. Belweder, Zodiak, trójeczka, była posesja bobolskiego watażki.
#kononowicz #patostreamy
krzysztof_suchodolski - W 2024 z kumplem zrobiliśmy rajd po Białym po miejscach związ...

źródło: IMG-20240726-WA0003

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 14:54:25 via Wykop
  • 3
@krzysztof_suchodolski: Mam nadzieje że na mniej znanych też byliście, typu barszczańskie, biedronka, hale fabryk, szpital gigant, ocheń oraz dworzec starosielce i krzaki obok.
  • Odpowiedz
Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 14:57:19 via Wykop
  • 3
@krzysztof_suchodolski: No nic szkoda troche, ja w sumie też kiedyś chciałem w coś podobnego uderzyć ale właśnie zwiedzić wszytkie miejsca, teraz troche sensu już nie widzę, z racji że chaty na boboli nie ma, domek drewniany zapuszczony.
  • Odpowiedz
wsiokom
wsiokom
23.06.2026, 14:53:41
  • 37
#kononowicz Na spotkaniu z prokuratorem Olszewskim pojawi się Paweł Kołodziej. Poruszony został istotny wątek Paszteta Pomidorowego i Drzwi Garażowych. Nie ignorujemy sprawy! #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 14:55:50 via Wykop
  • 18
@wsiokom: Słyszałem też że z główny podejżany został zmieniony na king of the diamond, jako że on był szarą eminencja i tak naprawdę tym zarządzał.
  • Odpowiedz
B1ES
B1ES
23.06.2026, 11:54:53
  • 35
#raportzpanstwasrodka xDDD
B1ES - #raportzpanstwasrodka xDDD

źródło: 29832908302

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 14:43:27 via Wykop
  • 2
@imtiredboss: Mi to się bardziej wydaje że to akurat jego skompstwo nawet w kraju 3 świata zadecydowało o rozstaniu niż ona miałaby cokolwiek z niego wyciskać.
  • Odpowiedz
Bookovsky
Bookovsky
Bookovsky
23.06.2026, 12:33:45
  • 64
#raportzpanstwasrodka
Gdy Pani Japa kupiła już dwie cebule, ale patrzy jeszcze na paprykę (ʘ‿ʘ)
Bookovsky - #raportzpanstwasrodka 
Gdy Pani Japa kupiła już dwie cebule, ale patrzy j...

źródło: Gemini_Generated_Image_99fs1599fs1599fs

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 23.06.2026, 13:32:46 via Wykop
  • 11
@Bookovsky: Chłop u mnie to stał się największym pośmiewiskiem wśród kambożuli. Chłop musi być chyba bardziej skąpy od najbiedniejszych kmerów.
  • Odpowiedz
sraniesranie
sraniesranie
22.06.2026, 20:23:46
  • 2
Pod jakim nickiem obecny jest tu teraz #zielony #ekoludek
?
#kononowicz #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Midnight_Animal
Midnight_Animal 22.06.2026, 22:43:08 via Wykop
  • 1
@sraniesranie: Nie ma go tu i odkąd siedze na tagu nie było go nigdy. On ma niepowtarzalny bałagan w głowie i gdyby był widziałbyś "twórczość" pokroju tego co na jego kanale na yt.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.10.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking