Wpis z mikrobloga

@andrzejedude: Podaj przykład. Serio pytam. ja też mogę tak napisać, że neuropa to agentura rosyjska. Przypomnij sobie co robili politycy z PO czy Lewicy przy kryzysie na granicy Białoruskiej. Dosłownie sabotowali działania Straży granicznej i wojska. Nawet jak obecny rząd, jak coś robi w słusznym kierunku to i tak trzeba się zawsze wystawić w kontrze.
Niby człowiek myślał, że ludzie w Polsce chociaż w tym momencie się zjednoczyli, ale jednak się
@aegispolis: sam po nich jade.
@andrzejedude:
co Ty w ogóle wrzucasz, zakopane znaleziska sprzed kilku lat, z odnośnikami których w ogóle nie ma. Wpisy użytkowników, których konta są usuniete.
Najświeższe z tego co widze, koleś który jedzie po Azov i tym, że Polacy się jarają tą jednostką, ale co to ma wspólnego z konfederacją?
Nawet artykuł z Wołyniem z filmweb xD ale nadal co to ma wspólnego z konfederacją?
@andrzejedude: W takim razie masz racje ze ukraincy darzą nas sympatia myślę też ze nie przypadkowo bo polska od lat jakaś ta ukraine wspierała w większym czy mniejszym stopniu. Myślę że ważniejsze jest w sumie co robią rządzący a ich działania z tego co wiem nie były zbyt przyjazne dla nas mam nadzieję na odwrócenie trendu.
@andrzejedude: Nie wiem o którym linku teraz mówisz, bo każdy link za przeproszeniem z tego co wrzuciłeś, albo odnośnik do niego nie istnieje, albo w ogóle jest na jakiś inny temat, albo cholera wie. Dodam jeszcze, że 4 lata temu to chyba konfederacja jeszcze nie istniała xD

Poza tym, polecam przejrzeć facebooki posółów konfederacji, przecież nie raz sami jadą po JKM, jak i część posłów, która była ze skrzydła "wolność" odcieła
@iTuTego: Mówię o ostatnim linku, gdzie pod spodem jest drugi komentarz z brunatnym ryjem.
A to, że część posłów konfederacji się z tym nie zgadza nic mnie nie obchodzi. To oni legitymizują i wprowadzają w życie publiczne ludzi takich jak braun czy korwin, więc cała partia jest temu winna.
@andrzejedude: Możliwe, tam jest paru takich idiotów. Na Twitterze Jabłoński (też startował z list konfederacji) mnie zablkował jak mu napisałem, że wrzuca kremlowską propagandę i anty Ukraiński syf. Sam się od nich odcinam, bo musieliby wyplenić ten cały syf z partii. Ale oskarżanie całej partii o jakąś agenture i szczucie na Ukraińców jest co najmniej krzywdzące, kiedy od pierwszych dni wojny Berkowicz pojechał na granice, część działaczy przygarniała do swoich biur
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iTuTego: no dobra, mogę ci poszukać tego oryginalnego nagrania, jak się zobowiążesz do usunięcia konta, gdy jednak będzie ono istnieć. Zgoda? Bo jak narazie to strzelasz fikoly, że to fejk ot tylko licząc na to, że rozmówcy nie będzie się chciało szukać xD

I będzie mnie konfederata o podatności na propagandę uczył xD
@aegispolis: Po co? póki co to Ty robisz fikołki nie potrafiąc udowodnić czegoś co zakładałeś za oczywiste.
Godzine tego juz chyba szukasz i póki co wychodzisz na idiote. Konta nie usunę, bo w życiu nie założę sie o cos co mógł powiedzieć Korwin, bo jestem w stanie uwierzyć we wszystko. Tylko, że nie ma tego na żadnej legitnej stronie prócz screena na twitterze.
Po prostu żonglowałeś tym argumentem, a nie potrafisz
@iTuTego: Twarze konfederacji wrzucają rozne propagandowe gówna, żeby pokazać, że rzekomo Ukraincy nie mają do nas żadnego szacunku. Paręnaście osób jak na taką małą partie to sporo.
@aegispolis: Jak gnije z chłopa xDD
typ godzine szuka dowodu na coś co według niego miało być oczywiste. Wpisałem na googlach dokładnie to co rzekomo mówił, i co nic xD
Tym bardziej, że przecież wszystkie gazety począwszy od wyborczej po okopress wypominałyby to do dzisiaj.

to co, braknie odwagi, tylko rzucasz sobie fałszywymi oskarżeniami na prawo i lewo? Stare, znałem.


Ale to Ty rzucasz oskarżeniami na lewo i prawo, sam motasz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iTuTego: ja jeszcze nie zacząłem szukać, dałem ci najpierw szansę pokazać, czy negujesz tak z zasady bo taka rzeczywistość by ci się podobala, czy może masz inne motywację.

Jak mówie, jestem w stanie we wszystko uwierzyć, że coś Korwin powiedział.


No, widać. Zaczynając od zanegowania, że się to wydarzyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iTuTego: twierdziłeś, że tego nie powiedział, to była twoja teza. Ja pokazuje zrzut z wywiadu dla rosyjskiej gadzinówki gdzie to mówi, a ty ""nie wierzę, przeszukaj mi archiwa rassija 1, krul by tego nie zrobił".

Fajnie tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iTuTego: ty poważnie myślisz że ktoś na to palenie głupa się nabierze xd
Tak, nie powiedziałeś WPROST, tylko zasugerowałes bycie trollem i kłamstwo. To przecież zupełnie co innego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iTuTego: o stary i drugi raz z tą samą sztuczka xD przeczytaj sobie jak odpowiedziałeś na wysłany przeze mnie zrzut. A jak będziesz miał dalej trudności ze zrozumieniem to zapytaj kolegów, czy coś. Za dużo czytania konfederackich fikolow xD